fbpx

Меморандум між представниками тютюнової індустрії та КМУ – підписано

13/ 12/ 2019
  Вчора було підписано довгоочікуваний Меморандум про взаєморозуміння між представниками тютюнової індустрії (компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації) та Кабінетом Міністрів України. Меморандумом передбачено ряд заходів для створення чесної та прозорої конкуренції в індустрії, боротьби з незаконною торгівлею та ухиленням від сплати податків, забезпечення передбачуваності та прозорості в роботі гравців тютюнового ринку. Так, йдеться про сприяння розвитку конкуренції на ринку дистрибуції, зміну методики адміністрування 5% акцизного податку, розробку ліцензійних умов для здійснення оптової торгівлі тютюновими виробами, розробку системи контролю над переміщенням тютюнових виробів, тощо. Європейська Бізнес Асоціація вітає даний Меморандум та сподівається на подальшу взаємодію задля забезпечення рівних правил гри, в цілому, для бізнесу. Бізнес-спільнота дякує Президенту України, КМУ, Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофію Милованову, що голос бізнесу було почуто. Сподіваємося на виконання усіх домовленостей, що були досягнуті сторонами!

Вчора було підписано довгоочікуваний Меморандум про взаєморозуміння між представниками тютюнової індустрії (компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації) та Кабінетом Міністрів України. Меморандумом передбачено ряд заходів для створення чесної та прозорої конкуренції в індустрії, боротьби з незаконною торгівлею та ухиленням від сплати податків, забезпечення передбачуваності та прозорості в роботі гравців тютюнового ринку.

Так, йдеться про сприяння розвитку конкуренції на ринку дистрибуції, зміну методики адміністрування 5% акцизного податку, розробку ліцензійних умов для здійснення оптової торгівлі тютюновими виробами, розробку системи контролю над переміщенням тютюнових виробів, тощо.

Європейська Бізнес Асоціація вітає даний Меморандум та сподівається на подальшу взаємодію задля забезпечення рівних правил гри, в цілому, для бізнесу.

Бізнес-спільнота дякує Президенту України, КМУ, Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофію Милованову, що голос бізнесу було почуто.

Сподіваємося на виконання усіх домовленостей, що були досягнуті сторонами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: