fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

HELIOS STRATEGIA

Helios Strategia — міжнародна група компаній, що працює на злитті передової техніки, інновацій та сталих екологічних рішень. З 2011 року ми в секторі сонячної енергетики створюємо та будуємо проєкти, об’єднуючи технології та нашу відданість сталому розвитку.

Наша спеціалізація промислові та комерційні сонячні електростанції, від концепції до введення в експлуатацію. Все це — з позиції власника, з акцентом на швидке повернення інвестицій. На сьогодні ми лише реалізували проєктів на загальну потужність 1 ГВт по всьому, знижуючи викиди CO2 на 1 250 000 тонн щогодини.

Завдяки нашій партнерській мережі Helios Strategia Group, що об’єднує компанії з різних країн під єдиною місією, ми пропонуємо повний цикл послуг: від девелопменту землі до будівництва та обслуговування сонячних електростанцій. Незалежно від розміру проєкту чи географії розташування, наша команда готова допомогти інвесторам реалізувати ефективні та екологічно чисті рішення у сфері сонячної енергетики.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: