fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕС ФАРМА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ФАРМАЦЕВТИЧНА

КОМПАНІЯ ЕС ФАРМА (S PHARMA)

· Сертифікований за стандартом GDP дистриб’ютор фармацевтичної продукції.

· Імпорт в Україну лікарських засобів, дієтичних добавок і медичних виробів

«ЕС ФАРМА» – це сучасне підприємство, що охоплює всі сфери фармацевтичної діяльності, стабільно розвивається і робить свій внесок у справу оздоровлення та підтримки здоров’я населення України. Ми радо розширюємо партнерські відносини, щоб робити лікарські засоби та інші фармацевтичні товари ще більш доступними, задовольняти попит на масові та на ексклюзивні препарати. Якщо ви маєте ділові пропозиції або побажання щодо нашої діяльності – звертайтеся, ми обовязково надамо ґрунтовну відповідь. Разом збудуймо сучасну і здорову Україну!

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: