fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЄВТ ГРЕЙН

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Зерно, Митні брокери, Транспортування та логістика
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2020 року
  • Керівник: Сергій Гунько
  • Познайомитися з компанією

ТОВ «ЄВТ Грейн» – портовий оператор морського вантажного термінала EVT, що розташований в м. Миколаїв. Спеціалізується на перевалці зернових, бобових та олійних культур, наданні експедиторських і агентських послуг.

В управлінні термінала перебувають операційна акваторія, підхідний канал, причал, складські споруди та технологічне обладнання. Потужності зберігання складають 206 тис. тонн. Наявна інфраструктура дозволяє перевалювати до 2 млн тонн зерна на рік.

У 2020 році EVT реалізує третій – завершальний етап розвитку зернового термінала. Буде збудовано 20 силосів для зберігання зерна, причал та встановлена ще одна суднонавантажувальна машина.

Після збільшення ємностей зберігання і запуску додаткового перевантажувального обладнання пропускна спроможність термінала складе 4 млн тонн на рік.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: