fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Версуні Україна

ТОВ «Версуні Україна», що є дочірньою компанією Versuni Holding B.V. (Нідерланди), провідної технологічної компанії, яка продає продуктові рішення під брендами Philips, Saeco, L’OR Barista та іншими. Компанія Versuni допомагає споживачам в усьому світі мати комфортне і сучасне життя. І ми розуміємо, наскільки важливі прості моменти в житті.

Наша місія – перетворювати будинки на затишний дім. Ми віримо, що дім – це більше ніж чотири стіни та дах. Йдеться про те, щоб мати місце, яке ви справді можете назвати своїм. У затишному домі пахне кавою і домашніми стравами, у ньому чисто, попрасовано і дихається вільно. Саме для цього створені наші інноваційні продукти – аби люди могли вести здоровіше та щасливіше життя. Для досягнення своєї місії, компанія працює у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні.

ТОВ «Версуні Україна» проводить свою діяльність в Україні з 2021 року і є єдиним офіційним імпортером товарів для догляду для дому під ТМ Philips на території України. ТОВ «Версуні Україна» через прямі контракти з юридичними особами групи компанії Versuni імпортує на територію України такі товари як рішення для поліпшення якості повітря, догляд за тканинами та поверхнями, кухонну техніку під ТМ Philips, а також кавові машини під ТМ Philips, Saeco та L’OR Barista.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: