fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Роксервіс

ТОВ Роксервіс є офіційним дистриб’ютором концерну Sandvik в Україні та постачає наступне обладнання для підприємств гірничодобувної та будівельної промисловостей України: – дробарно-сортувальне обладнання, включаючи комплектні заводи, дробарки , гуркіти, живильники та конвеєрні компоненти; – гідромолоти (Rammer); – бурові установки для відкритих гірничих робіт; – обладнання для будівництва тунелів; – комплектуючі, запасні частини та буровий інструмент. Компанія надає послуги з гарантійного та післягарантійного обслуговування. На ринку України працює 29 років.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: