fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Джонсон і Джонсон Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Заснована в 1886 році, група компаній Johnson & Johnson є однією з найбільших в світі багатопрофільних корпорацій у сфері охорони здоров’я. Ми виробляємо медичне обладнання та прилади для діагностики, лікарські препарати та товари для гігієни і здоров’я людей.

Щодня продукція групи компаній Johnson & Johnson повертає радість активного життя тисячам пацієнтів, допомагає доглядати за новонародженими, зберігати красу, піклуватися про близьких. Створюючи та вдосконалюючи різні продукти і технології, спрямовані на поліпшення якості життя людей, Johnson & Johnson прагне бути корисною суспільству.

У компанії Johnson & Johnson ми віримо, що гарне здоров’я – запорука щасливого життя, основа для процвітання суспільства і розвитку прогресу. Саме тому, вже більше 130 років наша мета – підтримати добробут людей різного віку протягом усього життя.

Будучи найбільшою компанією в індустрії охорони здоров’я, ми використовуємо свої можливості, масштаб і ресурси на благо людства. Ми прагнемо зробити охорону здоров’я більш доступною, бачити суспільство, в якому для кожного і повсюди створені умови для ментального і фізичного здоров’я та краси.

Ми використовуємо наш ентузіазм, знання і інноваційне мислення, щоб докорінно змінити траєкторію розвитку здоров’я людства.

Корпорація багато інвестує в розробки у сфері медичних технологій і передових методів лікування, пошук новітніх лікарських засобів, в наукові дослідження, що визначають якість і безпеку препаратів і методик, а також у розвиток сфери професійної освіти медичних фахівців, соціальні та благодійні проекти.

Johnson & Johnson включає в себе 265 компаній, розташованих в 60 країнах світу, в яких працюють близько 130 000 співробітників. Ці компанії формують три підрозділи: підрозділ споживчих товарів для здоров’я, підрозділ фармацевтичної продукції та підрозділ виробів медичного призначення та обладнання.

В Україні компанія Johnson & Johnson представлена ТОВ «Джонсон і Джонсон Україна».

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: