fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сіті Кепітал Груп

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

City Capital Group була заснована в 2007 році відомим у сфері нерухомості бізнесменом Офером Керзнером. Компанія об’єднує під своїм управлінням об’єкти житлової, офісної нерухомості та креативні простори Києва. Крім того, CCG успішно розвиває адаптивні мікс-формати комерційної нерухомості та реалізує проект індустріального-хабу у столиці.

Завдяки багаторічному досвіду роботи, новаторському підходу, міжнародному співробітництву з провідними девелоперами та високому професіоналізму команди компанія з незмінним успіхом реалізує проекти в сфері нерухомості.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: