fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сіті Кепітал Груп Девелопмент

City Capital Group була створена в 2011 році відомим у сфері нерухомості, бізнесменом Офером Керцнером. Компанія займається розробкою, будівництвом, керуванням і продажем найбільш успішних і унікальних проектів в Україні. Активи компанії в основному розміщуються в Києві та Київському регіоні.

Завдяки багаторічному досвіду роботи свого засновника, великого зв’язку з кращими міжнародними розробниками, архітекторами та конструкторами, а також високопрофесійною командою спеціалістів, компанія з незмінним успіхом реалізує проекти у сфері розробки всіх видів нерухомості.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: