fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

City Capital Group розвиватиме креативну економіку в Україні

21/ 09/ 2022
  Кластер Арт-завод Платформа під управлінням City Capital Group в Києві створив Бізнес Хаб - комплексний мультифункціональний простір для представників креативного бізнесу України. Сьогодні Платформа Бізнес Хаб – це три окремі будівлі загальною площею 28 000 кв.м., де крафтові виробники продуктів харчування, дизайнерські студії одягу, взуття та аксесуарів, Інтернет речей, 3D прінт, виробництво та програмування промислових механізмів, робототехніка та інші представники креативної економіки зможуть розмістити повний цикл виробництва або окремий складний виробничий процес в рамках єдиної екосистеми: виробництво, склад і логістику та сучасний офіс. Роботу над втіленням Бізнес Хаба компанія City Capital Group розпочала ще в березні, а у травні вже залучила перших резидентів. «Ідея розвитку осередку креативного бізнесу в Києві була у нас давно, і ми робили певні кроки в цьому напрямку, проте війна прискорила процес реалізації», – розповіли у City Capital Group. Сума інвестицій у проєкт на поточний момент становить близько $0,5 мільйона. Команда Платформа Бізнес Хаб надає допомогу з релокейтом компаніям з усіх регіонів України, забезпечує безкоштовну бухгалтерську та юридичну підтримку резидентам та готова залучати додаткові кошти для розвитку перспективних проєктів. Більше про проект: https://artzavodplatforma.com/business/office/ З питань співробітництва +380 (67) 690 84 70

Кластер Арт-завод Платформа під управлінням City Capital Group в Києві створив Бізнес Хаб – комплексний мультифункціональний простір для представників креативного бізнесу України.

Сьогодні Платформа Бізнес Хаб – це три окремі будівлі загальною площею 28 000 кв.м., де крафтові виробники продуктів харчування, дизайнерські студії одягу, взуття та аксесуарів, Інтернет речей, 3D прінт, виробництво та програмування промислових механізмів, робототехніка та інші представники креативної економіки зможуть розмістити повний цикл виробництва або окремий складний виробничий процес в рамках єдиної екосистеми: виробництво, склад і логістику та сучасний офіс.

Роботу над втіленням Бізнес Хаба компанія City Capital Group розпочала ще в березні, а у травні вже залучила перших резидентів. «Ідея розвитку осередку креативного бізнесу в Києві була у нас давно, і ми робили певні кроки в цьому напрямку, проте війна прискорила процес реалізації», – розповіли у City Capital Group. Сума інвестицій у проєкт на поточний момент становить близько $0,5 мільйона.

Команда Платформа Бізнес Хаб надає допомогу з релокейтом компаніям з усіх регіонів України, забезпечує безкоштовну бухгалтерську та юридичну підтримку резидентам та готова залучати додаткові кошти для розвитку перспективних проєктів.

Більше про проект: https://artzavodplatforma.com/business/office/

З питань співробітництва

+380 (67) 690 84 70

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: