fbpx

ВАЙДМАНН

ПрАТ “Вайдманн-МПФ” – підприємство зі 148-річною історією, яка почалася в 1871 році з типового, на ті часи, виробництва паперу для “письма та паління”.
У 2000 році компанія стає членом міжнародної групи Weidmann – світового лідера з виробництва високовольтної ізоляції для силових трансформаторів.
Сьогодні, підприємство, яке сертифіковане у відповідності з міжнародними стандартами ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001, спеціалізується у виробництві трансформаторного картону, електроізоляційних паперів для силових кабелів і трансформаторів, крепованого паперу, а також інші види паперу для різноманітного промислового застосування, у тому числі для упаковки, фільтрації, шпалер.
Розташоване в Малині, за 100 км на пн-зх від Києва, ПрАТ “Вайдманн-МПФ” – одне з найбільших підприємств компанії Вайдманн в Європі. В Східній Європі – це єдине підприємство, яке може постачати своїм клієнтам майже всі види електроізоляційного паперу і картону, що відповідають регіональним та міжнародним стандартам.
Намагаючись зберігати свої лідируючі позиції та покращувати якість продукції, компанія модернізує виробництво, збільшує свої потужності і автоматизує виробничі процеси та операції.
Підприємство неодноразово ставало переможцем престижних конкурсів та рейтингів, а його продукція отримала високу оцінку у споживачів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: