fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Представництво Есан Еджзаджібаші Індастріал Мінералз Компані

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Заснована в 1942 році, Eczacıbaşı Group є відомою турецькою промисловою групою яка складається з 50 компаній, понад 13 500 співробітників та загальним чистим обертом близько 2 мільярдів євро у 2022 році. Основними секторами діяльності Eczacıbaşı є будівельні матеріали, споживчі товари, охорона здоров’я та природні ресурси.

Компанія Esan була заснована Eczacıbaşı Group у 1978 році для забезпечення високоякісною сировиною керамічний сектор промисловості. У 2022 році прибуток компанії Esan склав понад 550 мільйонів євро, а кількість зайнятих працівників становить 2500 осіб, які працюють на 10 підприємствах і 40 кар’єрах у Туреччині, на яких виробляють польовий шпат, глину, каолін, свинець, цинк і золото. Компанія спеціалізується на промислових мінералах, експортуючи 3 мільйони тонн польового шпату до 36 країн світу, а також є одним із найбільших експортерів металів (завдяки видобутку свинцю, цинку та золота). Esan також має закордонні інвестиційні проекти та офіси/представництва в Казахстані, Китаї, Італії та Україні.

Esan – одна з найстаріших іноземних гірничодобувних компаній, яка почала роботу в Україні в 1994 році. Маючи офіс у Києві, Представництво Esan зосереджене на постачанні сировини такої як – глина, каолін та польовий шпат для керамічної промисловості в Україні, Туреччині та Італії. Загальний обсяг приблизно 400 000 тонн на рік.

Задяки останнім подіям, спрамованих на підтримку прямих іноземні інвестиції та координації з Ukraine Invest в 2020 році компанія Esan відновила інвестиційну діяльність з видобутку корисних копалин в Україні. ЕСАН підтримує суспільство допомогаючи «Фонду Дітей Чорнобиля», дітям Гайворонської громади на Різдвяні свята та акції. Також Представництво ЕСАН підтримало лікарні Кропивницького під час пандемії.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: