fbpx

Колоннейд Україна

Заснована в 1998 році як перша міжнародна страхова компанія в Україні, на сьогодні «Колоннейд Україна» має репутацію однієї з провідних та найбільш надійних компаній на українському ринку. Впроваджуючи в Україні якісні та інноваційні продукти страхування, що позитивно себе зарекомендували на міжнародній арені, фахівці «Колоннейд Україна» керуються досконалим знанням локального ринку.
Ключовими принципами діяльності «Колоннейд Україна» є якісний андеррайтинг та консервативна інвестиційна політика, завдяки яким компанія має належний обсяг резервів, достатній для гарантування своєчасних виплат за всіма зобов’язаннями.
«Колоннейд Україна» надає послуги страхування переважно за участю страхових посередників – брокерів, що сприяє підвищенню якості страхових послуг для клієнтів, а також, допомагає максимальному розповсюдженню страхових продуктів компанії по всій території країни.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: