fbpx

МТБ БАНК

ПАТ «МТБ БАНК» – український універсальний банк середнього розміру, який успішно працює на фінансовому ринку України більше 25 років. На сьогоднішній день Банк активно набирає темпи, постійно шукаючи нові перспективи розвитку бізнесу, налагодження та розширення партнерських відносин, надання якісного сервісу клієнтам шляхом впровадження нових технологій та інноваційних рішень.

Банк заснований відповідно до законодавства України у формі акціонерного товариства, в якому відповідальність акціонерів визначається Законами України та Статутом Банку. МТБ БАНК є правонаступником ПАТ «МАРФІН БАНК». Банк зареєстрований в НБУ 5 листопада 1993 року.
Станом на кінець 2018 року акціонерами Банку були: САГГАРКО ЛIМIТЕД (SAGGARCO LIMITED) – 68,504 % акцій Банку, Хамед Аліхані (Hamed Alikhani) – 31,496 % акцій.
Головний офіс МТБ Банку розташований в місті Одеса, Банк має 9 центральних відділень, розташованих у Харкові, Одесі, Чорноморську, Миколаєві, Києві, Полтаві, Дніпрі, Херсоні, Кропивницькому та планує відкрити до кінця 2019 року відділення у Львові та Івано-Франківську.

Основна діяльність Банку включає надання фінансових послуг юридичним та фізичним особам в Україні. Банк обслуговує близько 5 000 корпоративних клієнтів та 116 000 індивідуальних клієнтів.

Розмір загальних активів Банку на кінець 2018 року становив 5 000,2 млн грн.

З 2007 року МТБ Банк підтримує рейтинги національного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг». Поточні рейтинги Банку, підтверджені агентством у вересні 2019 року, є такими: довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою – uaАА- з прогнозом стабільний, рейтинг надійності депозитів – «5» (найвища надійність).

Національне рейтингове агентство «Рюрік» 27.03.2019 присвоїло ПАТ «МТБ БАНК» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».

Відповідно до Національної рейтингової шкали позичальник з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими позичальниками. Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу в найближчій перспективі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: