fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МТБ БАНК

ПАТ «МТБ БАНК» – український універсальний банк середнього розміру, який успішно працює на фінансовому ринку України більше 27 років. На сьогоднішній день Банк активно набирає темпи, постійно шукаючи нові перспективи розвитку бізнесу, налагодження та розширення партнерських відносин, надання якісного сервісу клієнтам шляхом впровадження нових технологій та інноваційних рішень.

Банк заснований відповідно до законодавства України у формі акціонерного товариства, в якому відповідальність акціонерів визначається Законами України та Статутом Банку. МТБ БАНК є правонаступником ПАТ «МАРФІН БАНК». Банк зареєстрований в НБУ 5 листопада 1993 року.

Станом на травень 2021 року акціонерами Банку є: САГГАРКО ЛIМIТЕД (SAGGARCO LIMITED) – 70,001 % акцій Банку, Хамед Аліхані (Hamed Alikhani) – 20,00 % акцій.

Головний офіс МТБ Банку розташований в місті Одеса, Банк має 12 центральних відділень, розташованих у Харкові, Одесі, Чорноморську, Миколаєві, Києві, Полтаві, Дніпрі, Херсоні, Кропивницькому, Львові, Івано-Франківську та Рівному.

Основна діяльність Банку включає надання фінансових послуг юридичним та фізичним особам в Україні. Банк обслуговує близько 12 000 корпоративних клієнтів та 160 000 індивідуальних клієнтів.

Розмір загальних активів Банку на кінець 2020 року становив 8 478,9 млн грн.

З 2007 року МТБ Банк підтримує рейтинги національного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг». Поточні рейтинги Банку, підтверджені агентством у грудні 2020 року, є такими: довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою – uaАА з прогнозом стабільний, рейтинг надійності депозитів – «5» (найвища надійність).

Національне рейтингове агентство «Рюрік» 10.06.2020 оновило довгостроковий кредитний рейтинг позичальника ПАТ «МТБ БАНК» на рівні uaAA+ інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».

Відповідно до Національної рейтингової шкали позичальник з рейтингом uaAA+ характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими позичальниками. Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу в найближчій перспективі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: