fbpx

Ерідон

Компанія «Ерідон» була заснована в 1993 році і вже протягом тривалого періоду являється лідером на українському ринку постачання оборотних засобів виробництва для сільського господарства. На сьогоднішній день компанія «Ерідон» представлена потужною мережею регіональних представництв та складських приміщень по всій території України і згідно незалежних ринкових досліджень являється компанією №1 з дистрибуції засобів захисту рослин, насіння зарубіжної селекції та добрив. Група компаній «Ерідон» також об’єднує ТОВ «Ерідон Тех» (дистрибуція та сервіс агротехніки), ТОВ «Ерідон Буд» (комплексний інжиніринг для сільгоспвиробництва) та ряд агровиробничих підприємств з загальним земельним банком у 39,000 га (товарне виробництво сільгоспкультур, насінництві, молочне та м’ясне тваринництво).

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: