fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Аграрна компанія «Ерідон» відзначає 30-річний ювілей!

23/ 10/ 2023
  13 жовтня 2023 року, своє 30-річчя святкує компанія «Ерідон». За три десятиліття «Ерідон» із невеликого підприємства перетворився у потужну компанію, яка є частиною міцного фундаменту українського агровиробництва та яскравим прикладом успішного бізнесу, який знають та поважають в Україні та за її межами. Сьогодні «Ерідон» - це: національний дистриб’ютор засобів захисту рослин, насіння та добрив високотехнологічний агровиробник із земельним банком у 55 000 га з роботизованими молочнотоварними фермами та найсучаснішим насіннєвим заводом З першого дня повномасштабної війни компанія не припиняла роботу та продовжувала підтримувати українських аграріїв. «Ерідон» спрямовує десятки мільйонів гривень на допомогу Збройним Силам України, а понад 200 співробітників компанії долучилися до лав ЗСУ. Водночас компанія продовжує розвиватись та інвестувати у масштабні проєкти зі створення нової логістичної інфраструктури та глибокої переробки сільгосппродукції. «Ерідон» – 30 років разом з аграріями України! Тож у цей день ми хочемо подякувати партнерам, співробітникам та всім, хто досягав вершин разом із нами усі ці роки! Не зупиняймося на досягнутому і продовжуємо працювати над тим, щоб зробити аграрний сектор України ще сильнішим, а державу – міцнішою!

13 жовтня 2023 року, своє 30-річчя святкує компанія «Ерідон». За три десятиліття «Ерідон» із невеликого підприємства перетворився у потужну компанію, яка є частиною міцного фундаменту українського агровиробництва та яскравим прикладом успішного бізнесу, який знають та поважають в Україні та за її межами. Сьогодні «Ерідон» – це:

  • національний дистрибютор засобів захисту рослин, насіння та добрив
  • високотехнологічний агровиробник із земельним банком у 55 000 га з роботизованими молочнотоварними фермами та найсучаснішим насіннєвим заводом

З першого дня повномасштабної війни компанія не припиняла роботу та продовжувала підтримувати українських аграріїв. «Ерідон» спрямовує десятки мільйонів гривень на допомогу Збройним Силам України, а понад 200 співробітників компанії долучилися до лав ЗСУ. Водночас компанія продовжує розвиватись та інвестувати у масштабні проєкти зі створення нової логістичної інфраструктури та глибокої переробки сільгосппродукції.

«Ерідон» – 30 років разом з аграріями України! Тож у цей день ми хочемо подякувати партнерам, співробітникам та всім, хто досягав вершин разом із нами усі ці роки! Не зупиняймося на досягнутому і продовжуємо працювати над тим, щоб зробити аграрний сектор України ще сильнішим, а державу – міцнішою!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: