fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Група компаній «Ерідон»

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія «Ерідон» була заснована в 1993 році і вже протягом тривалого періоду є лідером на українському ринку постачання оборотних засобів виробництва для сільського господарства. На сьогоднішній день компанія «Ерідон» представлена потужною мережею регіональних представництв та складських приміщень по всій території України і згідно незалежних ринкових досліджень вже більше 10 років утримує позицію №1 у дистрибуції засобів захисту рослин, насіння та добрив. Група компаній «Ерідон» також об’єднує ТОВ «Ерідон Тех» (дистрибуція та сервіс агротехніки), ТОВ «Ерідон Буд» (комплексний інжиніринг для сільгоспвиробництва) та ряд агровиробничих підприємств з загальним земельним банком 50,000 га (товарне виробництво сільгоспкультур, насінництво, молочне та м’ясне тваринництво).

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: