fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Еланко Анімал Хелс

Компанія «Elanco Animal Health» надає повний спектр продуктів та інформаційних послуг для покращення здоров’я тварин та виробництва харчових продуктів тваринного походження в більше ніж 70 країнах світу.

Завдяки загальній наявності біля 7000 співробітників і офісів більше ніж в 40 країнах світу, компанія «Elanco» передбачає, задовольняє та підтримує різноманітні та підвищені потреби своїх клієнтів – від ветеринарів до виробників продуктів харчування і всіх тих, кого турбує здоров’я тварин, щоб допомагати їм вирішувати проблеми нашого різноманітного та мінливого світу.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: