fbpx

Еланко Анімал Хелс

Компанія «Elanco Animal Health» надає повний спектр продуктів та інформаційних послуг для покращення здоров’я тварин та виробництва харчових продуктів тваринного походження в більше ніж 70 країнах світу.

Завдяки загальній наявності біля 7000 співробітників і офісів більше ніж в 40 країнах світу, компанія «Elanco» передбачає, задовольняє та підтримує різноманітні та підвищені потреби своїх клієнтів – від ветеринарів до виробників продуктів харчування і всіх тих, кого турбує здоров’я тварин, щоб допомагати їм вирішувати проблеми нашого різноманітного та мінливого світу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: