fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Крок до розуміння себе і улюбленця

30/ 08/ 2021
  Американська компанія Еланко, котра є однією із світових лідерів серед виробників ветеринарних препаратів, запустила новий проект для тих, чиє серце палко віддане собакам. Отже, представляємо Вам сюрприз цієї осені - тест під назвою «Який ти власник собаки?». Улюбленців мільйони, але тим не менш, усі абсолютно різні, неповторні і кожен – це цілий мікрокосмос. Звісно, власники підбирають улюбленців собі під стать так, аби два світи гармонійно співіснували – і господаря, і чотирилапого. Чим більше спільного в обох у характері, в поведінці, у вподобаннях і потребах, тим більш тісний психологічний зв’язок вибудовується. А відтак, стиль життя власника великою мірою відображається і на улюбленцеві. Відтепер кожен хазяїн собаки зможе зайти на спеціально створений тест, дати відповідь на 10 запитань, що стосуються особливостей поведінки та звичок, і отримати особистий результат, де буде вказано: На кого із зіркових власників схожі саме Ви, Як складаються відносини із хвостатим, Індивідуальні рекомендації із догляду за здоров’ям песика. Спеціалісти компанії Еланко добре попрацювали, аби узагальнити власників собак у 5 основних психотипів, і продумали для кожного з них особливості догляду за здоров’ям. Наприклад, є чимало сімей, котрі вільно подорожують із чотирилапими до моря, навіть за кордон. І це прекрасно, адже улюбленцеві буде набагато спокійніше бути з родиною, аніж самому. Втім, в таких ситуаціях існує підвищений ризик зараження певними захворюваннями, які притаманні даній зоні. Тест допоможе отримати правильні рекомендації із профілактики багатьох поширених хвороб собак, а значить дозволить отримати більше радості від часу, проведеного разом. Перейдіть за посиланням і переконайтеся самі, наскільки це цікаво – пізнавати і себе, і улюбленця. Посилання на тест – https://elanco.bigmir.net

Американська компанія Еланко, котра є однією із світових лідерів серед виробників ветеринарних препаратів, запустила новий проект для тих, чиє серце палко віддане собакам. Отже, представляємо Вам сюрприз цієї осені – тест під назвою «Який ти власник собаки?».

Улюбленців мільйони, але тим не менш, усі абсолютно різні, неповторні і кожен – це цілий мікрокосмос. Звісно, власники підбирають улюбленців собі під стать так, аби два світи гармонійно співіснували – і господаря, і чотирилапого. Чим більше спільного в обох у характері, в поведінці, у вподобаннях і потребах, тим більш тісний психологічний зв’язок вибудовується. А відтак, стиль життя власника великою мірою відображається і на улюбленцеві.

Відтепер кожен хазяїн собаки зможе зайти на спеціально створений тест, дати відповідь на 10 запитань, що стосуються особливостей поведінки та звичок, і отримати особистий результат, де буде вказано:

  • На кого із зіркових власників схожі саме Ви,
  • Як складаються відносини із хвостатим,
  • Індивідуальні рекомендації із догляду за здоров’ям песика.

Спеціалісти компанії Еланко добре попрацювали, аби узагальнити власників собак у 5 основних психотипів, і продумали для кожного з них особливості догляду за здоров’ям. Наприклад, є чимало сімей, котрі вільно подорожують із чотирилапими до моря, навіть за кордон. І це прекрасно, адже улюбленцеві буде набагато спокійніше бути з родиною, аніж самому. Втім, в таких ситуаціях існує підвищений ризик зараження певними захворюваннями, які притаманні даній зоні. Тест допоможе отримати правильні рекомендації із профілактики багатьох поширених хвороб собак, а значить дозволить отримати більше радості від часу, проведеного разом.

Перейдіть за посиланням і переконайтеся самі, наскільки це цікаво – пізнавати і себе, і улюбленця.

Посилання на тест – https://elanco.bigmir.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: