fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

CRH

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

CRH (LSE: CRH, ISE: CRG, NYSE: CRH) є лідером у виробництві будівельних матеріалів у світі. На 3 200 підприємствах у 28 країнах працює близько 77 400 людей. Компанія є найбільшим виробником будівельних матеріалів у Північній Америці та Європі, а також провадить діяльність в регіонах Азії. CRH виробляє і постачає будівельні матеріали, продукти та інноваційні рішення для будівництва комерційної і житлової нерухомості та інфраструктурних проектів. CRH входить в список Fortune 500, індексу FTSE 100, EURO STOXX 50, ISEQ 20 і індекс сталого розвитку Dow Jones Європи (DJSI). CRH входить до числа лідерів галузі відповідно до рейтингових агентств у галузі охорони навколишнього середовища, соціальної сфери та управління (ESG). Американські депозитарні акції CRH котируються на Нью-Йоркській Фондовій Біржі.

У 1999 році компанія CRH вийшла на ринок України, придбавши Кам’янець-Подільський цементний завод у Хмельницькій області. Понад 300 млн. євро було інвестовано в модернізацію підприємства та перехід на сучасний більш екологічний сухий спосіб виробництва цементу. Після того, як до складу CRH увійшли Одеський цементний завод (2011) і Миколаївцемент, Львівська обл. (2013), компанія стала одним з лідерів на українському цементному ринку. З осені 2021 року цементні заводи працюють під новим брендом – CEMARK.

Окремий напрямок бізнесу CRH в Україні — виробництво бетону та залізобетонних виробів. Білоцерківський завод ЗБК “PoliBeton Energo» – є спеціалізованим підприємством, яке виробляє опори для ліній електропередачі. Бетонний вузол PoliBeton на півночі Одеси увійшов до CRH у 2020 році.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: