fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BusMarket Group

BusMarket Group – національний дистриб’ютор автозапчастин, № 1 у Західному регіоні України.

На сьогодні асортимент компанії забезпечує потреби практично всього автопарку України легкових та легких комерційних автомобілів та пропонує якісну продукцію в різних цінових діапазонах від преміальних брендів до приватних марок. Брендовий портфель компанії налічує більше сотні відомих брендів.

Компанія представлена в усіх регіонах України та забезпечує оперативну безкоштовну доставку замовлень клієнтам.

Щороку підприємство активно впроваджує технологічні інновації на всіх етапах своєї роботи та першим серед усіх українських дистриб’юторів автозапчастин запустило в роботу автоматизовану конвеєрну систему обробки замовлень. Також у 2018 році компанією створено перший в Україні мобільний додаток серед дистриб’юторів автозапчастин.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: