fbpx

Зустрічайте нових членів Правління

20/ 11/ 2019
  Вчорашній вечір був дійсно особливим, оскільки велика частина нашої бізнес-спільноти, представники державних органів, наші партнери та друзі зібралися на Щорічних Загальних Зборах Асоціації, присвячених 20-тій річниці Європейської Бізнес Асоціації. Дякуємо вам за зворушливий вечір, ми мали чудову можливість озирнутися на 20 років назад, пригадати наші успіхи та важливі події, а також помріяти та обговорити плани на майбутнє. Фотографії цього заходу незабаром з’являться, і дуже скоро ви зможете насолодитися найкращими моментами EBA AGMM. Щорічно оголошення результатів виборів до Правління Асоціації – найбільш очікувана подія вечора. Ми вдячні кожному кандидату, який взяв участь у виборах цього року. Усі ви – яскраві лідери, які допомагають нам будувати краще майбутнє для Асоціації і для нашої країни. Ми раді представити новообраних членів Правління: Тіберіу Діма Дмитро Грищенко Томаш Фіала Дмитро Шоломко BASF Danone Dragon Capital Google Ukraine   Ніна Домбровська Олександр Писарук Василь Бовділов   Henkel Ukraine Raiffeisen Bank Aval Unilever Ukraine Ми вітаємо переможців та бажаємо успіхів і натхнення у новій ролі!  Як члени Правління Асоціації у 2020-2021 роках, вони заручаться підтримкою чинного складу Правління: Олексій Кредисов Олена Волошина Саїда Джарболова Інга Андреєва EY IFC ING Bank Ukraine Mastercard Тіно Цайске Алессандро Занеллі Мацей Томаш Зєліньскі  Тарас Кицмей METRO Cash&Carry Ukraine Nestle Ukraine Siemens Ukraine SoftServe Ми були раді вітати високоповажних гостей на нашому заході: Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України H. Е. Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні Дмитро Кулеба, Віце-премєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Олексій Гончарук, Премєр-міністр України Оксана Маркарова, Міністр фінансів України Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Владислав Криклій, Міністр інфраструктури України Яків Смолій, Голова Національного банку України Максим Нефьодов, Голова Державної митної служби України Сергій Верланов, Голова Державної податкової служби України Юлія Соколовська, Міністр соціальної політики України Юлія Ковалів, Заступник голови Офісу Президента України Ми також вдячні аудиторській комісії: Інна Новак, Grant Thornton Юлія Терещенко, KPMG Audit Dr. Christof Rheinbay, ARGUS-Service Наша особлива подяка партнерам заходу:    Partners      Дякуємо за слова підтримки та привітання! Разом ми потужна сила, яка взмозі зробити Україну кращим місцем для ведення бізнесу!

Вчорашній вечір був дійсно особливим, оскільки велика частина нашої бізнес-спільноти, представники державних органів, наші партнери та друзі зібралися на Щорічних Загальних Зборах Асоціації, присвячених 20-тій річниці Європейської Бізнес Асоціації.

Дякуємо вам за зворушливий вечір, ми мали чудову можливість озирнутися на 20 років назад, пригадати наші успіхи та важливі події, а також помріяти та обговорити плани на майбутнє.

Фотографії цього заходу незабаром з’являться, і дуже скоро ви зможете насолодитися найкращими моментами EBA AGMM.

Щорічно оголошення результатів виборів до Правління Асоціації – найбільш очікувана подія вечора. Ми вдячні кожному кандидату, який взяв участь у виборах цього року. Усі ви – яскраві лідери, які допомагають нам будувати краще майбутнє для Асоціації і для нашої країни.

Ми раді представити новообраних членів Правління:

Тіберіу Діма Дмитро Грищенко Томаш Фіала Дмитро Шоломко
BASF Danone Dragon Capital Google Ukraine
 
Ніна Домбровська Олександр Писарук Василь Бовділов  
Henkel Ukraine Raiffeisen Bank Aval Unilever Ukraine

Ми вітаємо переможців та бажаємо успіхів і натхнення у новій ролі! 

Як члени Правління Асоціації у 2020-2021 роках, вони заручаться підтримкою чинного складу Правління:

Олексій Кредисов Олена Волошина Саїда Джарболова Інга Андреєва
EY IFC ING Bank Ukraine Mastercard
Тіно Цайске Алессандро Занеллі

Мацей Томаш Зєліньскі 

Тарас Кицмей
METRO Cash&Carry Ukraine Nestle Ukraine Siemens Ukraine SoftServe

Ми були раді вітати високоповажних гостей на нашому заході:

 • Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України
 • H. Е. Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні
 • Дмитро Кулеба, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
 • Олексій Гончарук, Прем’єр-міністр України
 • Оксана Маркарова, Міністр фінансів України
 • Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
 • Владислав Криклій, Міністр інфраструктури України
 • Яків Смолій, Голова Національного банку України
 • Максим Нефьодов, Голова Державної митної служби України
 • Сергій Верланов, Голова Державної податкової служби України
 • Юлія Соколовська, Міністр соціальної політики України
 • Юлія Ковалів, Заступник голови Офісу Президента України

Ми також вдячні аудиторській комісії:

 • Інна Новак, Grant Thornton
 • Юлія Терещенко, KPMG Audit
 • Dr. Christof Rheinbay, ARGUS-Service

Наша особлива подяка партнерам заходу:

  

Partners

    

Дякуємо за слова підтримки та привітання! Разом ми потужна сила, яка взмозі зробити Україну кращим місцем для ведення бізнесу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: