fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мазар Україна випустила новий TaxBiz Companion 2018, де висвітлені актуальні податкові зміни

01/ 03/ 2018
  TaxBiz Companion 2018 – це короткий огляд основних питань стосовно українського податкового законодавства. В цій брошурі розглянуті наступні теми: Основні податкові зміни з1 січня 2018 року Система оподаткування Податок на прибуток Податок на додану вартість Податок на доходи фізичних осіб Єдиний соціальний внесок Спрощена система оподаткування Акцизний податок Податок на майно Трансфертне ціноутворення Спеціальний режим для сільськогосподарських підприємств. Дана інформація буде особливо корисною власникам малого та середнього бізнесу, а також міжнародним інвесторам, для того щоб скласти для себе висновок стосовно податкового середовища в Україні. Та відповідно до нього спланувати або скорегувати свою подальшу бізнес діяльність. Завантажити електронний примірник можна тут TAXBIZ 2018 Про Мазар Україна Мазар в Україні спеціалізується в аудиті, бухгалтерському аутсорсингу, фінансовому та податковому консультуванні, поєднуючи переваги інтегрованого міжнародного партнерства з глибоким знанням українського ринку. Наша професійна команда, яка складається з 70 фахівців, включаючи 2 партнерів, дотримується найвищих технічних і етичних стандартів роботи. Це дозволяє нам надавати послуги виняткової якості, та забезпечувати міжнародних і локальних клієнтів індивідуальним підходом заради досягнення ними сталого зростання. В Україні у нас є офіси в Києві та Львові. www.mazars.ua

TaxBiz Companion 2018 – це короткий огляд основних питань стосовно українського податкового законодавства. В цій брошурі розглянуті наступні теми:

 • Основні податкові зміни з1 січня 2018 року
 • Система оподаткування
 • Податок на прибуток
 • Податок на додану вартість
 • Податок на доходи фізичних осіб
 • Єдиний соціальний внесок
 • Спрощена система оподаткування
 • Акцизний податок
 • Податок на майно
 • Трансфертне ціноутворення
 • Спеціальний режим для сільськогосподарських підприємств.

Дана інформація буде особливо корисною власникам малого та середнього бізнесу, а також міжнародним інвесторам, для того щоб скласти для себе висновок стосовно податкового середовища в Україні. Та відповідно до нього спланувати або скорегувати свою подальшу бізнес діяльність.

Завантажити електронний примірник можна тут TAXBIZ 2018

Про Мазар Україна

Мазар в Україні спеціалізується в аудиті, бухгалтерському аутсорсингу, фінансовому та податковому консультуванні, поєднуючи переваги інтегрованого міжнародного партнерства з глибоким знанням українського ринку. Наша професійна команда, яка складається з 70 фахівців, включаючи 2 партнерів, дотримується найвищих технічних і етичних стандартів роботи. Це дозволяє нам надавати послуги виняткової якості, та забезпечувати міжнародних і локальних клієнтів індивідуальним підходом заради досягнення ними сталого зростання.

В Україні у нас є офіси в Києві та Львові.

www.mazars.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: