fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мазар представляє нового члена Команди Лідерів Групи Cécile Kossoff, яка призначена керівником відділу комунікацій, бренду та маркетингу Групи

05/ 11/ 2018
  Cécile принесла до Мазару свій 25-річний досвід роботи у сфері маркетингу, комунікацій та бренд-менеджменту. Зокрема, протягом останніх 12 років вона керувала брендингом, комунікаціями, розповсюдженням знань та репутаційною стратегією у McKinsey & Company у всьому світі. До приходу в McKinsey пані Kossoff працювала директором зі стратегій, маркетингу та комунікацій для LexisNexis France (група Reed Elsevier). У Мазарі Cécile буде тісно співпрацювати з Виконавчою радою Групи та звітувати перед її генеральним директором Hervé Hélias, щоб допомогти покращити репутацію бренду Mazars та його цінність для клієнта у всьому світі, а також розширювати бізнес. Ми з радістю вітаємо в нашій Команді Лідерів такого досвідченого експерта та лідера думок, як Cécile, – пояснює Hervé Hélias, генеральний директор Групи. - У той момент, коли Мазар відіграє ключову роль у забезпеченні більшої конкуренції на ринку та залученні нових клієнтів, діяльність Cécile буде мати вирішальне значення для пояснення нашим клієнтам, хто ми, що ми робимо і конкретних цінностей, які ми, на відміну від інших, приносимо. Саме це робить нас партнером, якого варто обрати. На додаток до своєї основної місії, Cécile допоможе Мазару досягти більшої гендерної різноманітності в організації, використовуючи свій десятирічний досвід як співавтора та лідера серії досліджень McKinsey Women Matter. Її глибокі знання та досвід у цій темі є ключовими активами нашої Групи, щоб зробити крок у бік наших прагнень, – пояснює Laurent Choain, керівник департаменту по роботі з персоналом Групи Мазар. Про Мазар Міжнародна, інтегрована та незалежна організація, що спеціалізується в області аудиту, бухгалтерського обліку, оподаткування, правових та консультативних послуг, Мазар є унікальною компанією у світі професійних послуг. Багата своїм європейським походженням, завдяки 75-річному зростанню, Група функціонує як інтегроване глобальне партнерство з 20 тисяч співробітників у 86 країнах та територіях; Мазар прагне створити сьогодні сучасне, послідовне та диференційоване сприйняття бренду у всьому світі, що відображає цінність для клієнтів, крізь географію, бізнес та ринки, завдяки своєму унікальному глобальному та інтегрованому партнерству. Джерело: https://ukr.mazars.ua/Home/Novini/Novini/Novij-uchasnik-komandi-Lideriv-grupi-Mazar

Cécile принесла до Мазару свій 25-річний досвід роботи у сфері маркетингу, комунікацій та бренд-менеджменту. Зокрема, протягом останніх 12 років вона керувала брендингом, комунікаціями, розповсюдженням знань та репутаційною стратегією у McKinsey & Company у всьому світі. До приходу в McKinsey пані Kossoff працювала директором зі стратегій, маркетингу та комунікацій для LexisNexis France (група Reed Elsevier).

У Мазарі Cécile буде тісно співпрацювати з Виконавчою радою Групи та звітувати перед її генеральним директором Hervé Hélias, щоб допомогти покращити репутацію бренду Mazars та його цінність для клієнта у всьому світі, а також розширювати бізнес.

“Ми з радістю вітаємо в нашій Команді Лідерів такого досвідченого експерта та лідера думок, як Cécile, – пояснює Hervé Hélias, генеральний директор Групи. – У той момент, коли Мазар відіграє ключову роль у забезпеченні більшої конкуренції на ринку та залученні нових клієнтів, діяльність Cécile буде мати вирішальне значення для пояснення нашим клієнтам, хто ми, що ми робимо і конкретних цінностей, які ми, на відміну від інших, приносимо. Саме це робить нас партнером, якого варто обрати”.

На додаток до своєї основної місії, Cécile допоможе Мазару досягти більшої гендерної різноманітності в організації, використовуючи свій десятирічний досвід як співавтора та лідера серії досліджень McKinsey “Women Matter”.” Її глибокі знання та досвід у цій темі є ключовими активами нашої Групи, щоб зробити крок у бік наших прагнень”, – пояснює Laurent Choain, керівник департаменту по роботі з персоналом Групи Мазар.

Про Мазар

Міжнародна, інтегрована та незалежна організація, що спеціалізується в області аудиту, бухгалтерського обліку, оподаткування, правових та консультативних послуг, Мазар є унікальною компанією у світі професійних послуг. Багата своїм європейським походженням, завдяки 75-річному зростанню, Група функціонує як інтегроване глобальне партнерство з 20 тисяч співробітників у 86 країнах та територіях; Мазар прагне створити сьогодні сучасне, послідовне та диференційоване сприйняття бренду у всьому світі, що відображає цінність для клієнтів, крізь географію, бізнес та ринки, завдяки своєму унікальному глобальному та інтегрованому партнерству.

Джерело: https://ukr.mazars.ua/Home/Novini/Novini/Novij-uchasnik-komandi-Lideriv-grupi-Mazar

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: