fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мазар анонсує фінансові результати 2018 року

01/ 02/ 2019
  Щорічний звіт компанії за 2018 рік підкреслює рік глобального зростання і експансії, та пропонує бачення для забезпечення стійкого зростання в умовах комплексного середовища, що швидко змінюється. Париж, 31 січня – міжнародна, інтегрована і незалежна аудиторська та консалтингова компанія Мазар, що спеціалізується на аудиті, бухгалтерському обліку, податкових, юридичних та консультаційних послугах, сьогодні оприлюднила свій щорічний звіт за 2018 рік з загальним обсягом доходів у розмірі 1.6 млрд. євро, демонструючи 8.7% зростання за рік. З 2013 року Мазар збільшив свій глобальний дохід більш ніж на 50%. Компанія також зміцнила свої команди в Австралії, Франції та Нігерії, а також розширила свою глобальну присутність цього року, вітаючи нових членів у своєму міжнародному інтегрованому партнерстві в Палестині, Саудівській Аравії та Словенії, дозволяючи фірмі краще обслуговувати локальних та мультинаціональних клієнтів. Сьогодні Мазар складається з 23 000 професіоналів і понад 1 000 партнерів, які працюють у 310 офісах у 89 країнах і територіях. Протягом останніх 75 років компанія демонструвала постійне, безперервне зростання, завдяки її унікальній міжнародній інтегрованій моделі. «Фінансові результати цього року підкреслюють стійкість і ефективність нашої унікальної моделі партнерства. За останні 25 років ми змогли зрости більш ніж у десять разів, з 100 млн. євро до 1.6 млрд. євро глобальних доходів, не втрачаючи при цьому своїх цінностей та не компрометуючи наші основоположні принципи», – сказав Голова правління та СЕО Мазар Hervé Hélias. На тлі безпрецедентних змін, Мазар прискорює свою власну трансформацію, щоб краще допомагати своїм клієнтам впевнено орієнтуватися в складному середовищі. Фірма прагне бути «МазарНаБлаго» («MazarsForGood») – глобальним громадянином, що має позитивний вплив на світ і громади, в яких ми працюємо. Hélias додав: «Ми віримо, що продуктивність і відповідальність йдуть рука об руку. Ми сповнені рішучості продовжувати здобувати нову експертизу та нові таланти, щоб найкраще обслуговувати наших клієнтів і укріплювати наші можливості для стимулювання зростання для загального блага». Про Мазар в Україні Мазар в Україні спеціалізується в аудиті, бухгалтерському аутсорсингу, фінансовому та податковому консультуванні, поєднуючи переваги інтегрованого міжнародного партнерства з глибоким знанням українського ринку. Наша професійна команда, яка складається з 85 фахівців, включаючи 3 партнерів, дотримується найвищих технічних і етичних стандартів роботи. Це дозволяє нам надавати послуги виняткової якості, та забезпечувати міжнародних і локальних клієнтів індивідуальним підходом заради досягнення ними сталого зростання.  В Україні у нас є офіси в Києві та Львові. www.mazars.ua| Facebook | LinkedIn

Щорічний звіт компанії за 2018 рік підкреслює рік глобального зростання і експансії, та пропонує бачення для забезпечення стійкого зростання в умовах комплексного середовища, що швидко змінюється.

Париж, 31 січня – міжнародна, інтегрована і незалежна аудиторська та консалтингова компанія Мазар, що спеціалізується на аудиті, бухгалтерському обліку, податкових, юридичних та консультаційних послугах, сьогодні оприлюднила свій щорічний звіт за 2018 рік з загальним обсягом доходів у розмірі 1.6 млрд. євро, демонструючи 8.7% зростання за рік. З 2013 року Мазар збільшив свій глобальний дохід більш ніж на 50%. Компанія також зміцнила свої команди в Австралії, Франції та Нігерії, а також розширила свою глобальну присутність цього року, вітаючи нових членів у своєму міжнародному інтегрованому партнерстві в Палестині, Саудівській Аравії та Словенії, дозволяючи фірмі краще обслуговувати локальних та мультинаціональних клієнтів.

Сьогодні Мазар складається з 23 000 професіоналів і понад 1 000 партнерів, які працюють у 310 офісах у 89 країнах і територіях. Протягом останніх 75 років компанія демонструвала постійне, безперервне зростання, завдяки її унікальній міжнародній інтегрованій моделі.

«Фінансові результати цього року підкреслюють стійкість і ефективність нашої унікальної моделі партнерства. За останні 25 років ми змогли зрости більш ніж у десять разів, з 100 млн. євро до 1.6 млрд. євро глобальних доходів, не втрачаючи при цьому своїх цінностей та не компрометуючи наші основоположні принципи», – сказав Голова правління та СЕО Мазар Hervé Hélias.

На тлі безпрецедентних змін, Мазар прискорює свою власну трансформацію, щоб краще допомагати своїм клієнтам впевнено орієнтуватися в складному середовищі. Фірма прагне бути «МазарНаБлаго» («MazarsForGood») – глобальним громадянином, що має позитивний вплив на світ і громади, в яких ми працюємо.

Hélias додав: «Ми віримо, що продуктивність і відповідальність йдуть рука об руку. Ми сповнені рішучості продовжувати здобувати нову експертизу та нові таланти, щоб найкраще обслуговувати наших клієнтів і укріплювати наші можливості для стимулювання зростання для загального блага».

Про Мазар в Україні

Мазар в Україні спеціалізується в аудиті, бухгалтерському аутсорсингу, фінансовому та податковому консультуванні, поєднуючи переваги інтегрованого міжнародного партнерства з глибоким знанням українського ринку. Наша професійна команда, яка складається з 85 фахівців, включаючи 3 партнерів, дотримується найвищих технічних і етичних стандартів роботи. Це дозволяє нам надавати послуги виняткової якості, та забезпечувати міжнародних і локальних клієнтів індивідуальним підходом заради досягнення ними сталого зростання. 

В Україні у нас є офіси в Києві та Львові.

www.mazars.ua| Facebook | LinkedIn

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: