fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Марина Грицишина – єдина представниця незалежної української юридичної фірми у програмі наставництва «Розширення можливостей для жінок в енергетиці»

18/ 10/ 2021
  Марина Грицишина, радник, керівник напрямку енергетики Sayenko Kharenko, член Правління Української вітроенергетичної асоціації (УВЕА) обрана до програми наставництва «Розширення можливостей для жінок в енергетиці» (Women in Energy Empowerment) від Глобальної жіночої мережі з енергетичного переходу  (GWNET) від імені Німецького енергетичного агентства (dena) та Федерального міністерства економіки та енергетики (BMWi) у рамах Німецького двостороннього енергетичного партнерства. Марина – єдина представниця від української незалежної юридичної фірми. Програма наставництва спрямована на просування кар’єри жінок-менеджерів середньої ланки, які працюють у галузях відновлюваних джерел енергії, енергоефективності чи енергетичної інфраструктури в Казахстані, Росії, Туреччині, та Україні. Кожна з обраних учасниць буде приставлена до ментора, з яким вони будуть співпрацювати з вересня 2021 року по серпень 2022 року. Вибір ментора здійснюється на основі кар’єрних очікувань, зазначених в аплікаційній формі. Також буде організована серія ексклюзивних заходів для обміну досвідом та знаннями у питаннях енергетики та особистого розвитку серед усіх учасниць та менторів. Глобальна жіноча мережа з енергетичного переходу (GWNET) – міжнародна некомерційна організація, заснована у 2017 році відповідно до австрійського законодавства. GWNET має на меті просування глобального переходу на альтернативні джерела енергії шляхом об’єднання та розширення прав і можливостей жінок, які працюють у сфері сталої енергетики, як у розвинених, країнах, так і в країнах, що розвиваються. * * * Про Sayenko Kharenko Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора. Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua.  Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Марина Грицишина, радник, керівник напрямку енергетики Sayenko Kharenko, член Правління Української вітроенергетичної асоціації (УВЕА) обрана до програми наставництва «Розширення можливостей для жінок в енергетиці» (Women in Energy Empowerment) від Глобальної жіночої мережі з енергетичного переходу  (GWNET) від імені Німецького енергетичного агентства (dena) та Федерального міністерства економіки та енергетики (BMWi) у рамах Німецького двостороннього енергетичного партнерства. Марина – єдина представниця від української незалежної юридичної фірми.

Програма наставництва спрямована на просування кар’єри жінок-менеджерів середньої ланки, які працюють у галузях відновлюваних джерел енергії, енергоефективності чи енергетичної інфраструктури в Казахстані, Росії, Туреччині, та Україні. Кожна з обраних учасниць буде приставлена до ментора, з яким вони будуть співпрацювати з вересня 2021 року по серпень 2022 року. Вибір ментора здійснюється на основі кар’єрних очікувань, зазначених в аплікаційній формі.

Також буде організована серія ексклюзивних заходів для обміну досвідом та знаннями у питаннях енергетики та особистого розвитку серед усіх учасниць та менторів.

Глобальна жіноча мережа з енергетичного переходу (GWNET) – міжнародна некомерційна організація, заснована у 2017 році відповідно до австрійського законодавства. GWNET має на меті просування глобального переходу на альтернативні джерела енергії шляхом об’єднання та розширення прав і можливостей жінок, які працюють у сфері сталої енергетики, як у розвинених, країнах, так і в країнах, що розвиваються.

* * *

Про Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора.

Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua. 

Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку

T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: