fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Майже на третину: середній дохід українських ІТ-компаній від іноземних клієнтів зріс на 29% за рік

21/ 10/ 2021
  Платіжна платформа Payoneer поділилася даними про українські ІТ-компанії, які працюють з іноземними клієнтами. Найбільше в Україні заробляють харківські ІТ-компанії, київські — лише на четвертому місці. Водночас за рік — з першого півріччя 2020 по перше півріччя 2021 — найбільше зріс середній дохід київських (+41%) і одеських бізнесів (+36%). Українські ІТ-бізнеси активно розвиваються на міжнародному ринку. Навіть попри пандемію вони успішно розширюються та зростають. Так, середній дохід українських ІТ-компаній, що працюють з іноземними клієнтами, зріс на 29% за рік — з першої половини 2020 по першу половину 2021. Якщо говорити про великі міста України, то найбільше зріс середній дохід ІТ-бізнесів у Києві — на 41%. На другому місці Одеса, де їхні заробітки збільшились на понад третину, або на 36%. Його наздоганяє Харків — плюс 29%. Закривають п’ятірку міст Львів і Дніпро — плюс 21% та 20% відповідно. «Світовий ІТ-ринок бурхливо розвивається, і Україна — активний учасник цього процесу. Так, з першого півріччя 2020 по перше півріччя 2021 загальні зарахування нашим ІТ-компаніям зросли на 34%. Українські ІТ-бізнеси підкорюють міжнародні ринки, створюють популярні в усьому світі додатки та залучають усе більше іноземних клієнтів. Це те, чим варто пишатись уже сьогодні. Можу лише припускати, наскільки потужним гравцем світового ІТ наша країна може стати уже найближчим часом», — зазначив Ігор Ковальов, генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі. Рейтинг великих міст за найбільшим середнім доходом ІТ-компаній у першому півріччі 2021: Харків Львів Одеса Київ Дніпро Найбільше у січні-червні 2021 року заробили харківські ІТ-компанії — їхній середній дохід виявився на 6% вищим, аніж у львівських. На другому місці опинився Львів, де ІТ-бізнеси за перше півріччя 2021 заробили на 6% більше, аніж в Одесі. Натомість в Одесі та Києві середній дохід ІТ-компаній практично однаковий — з різницею в 1%. На останньому місці серед найбільших міст — Дніпро, водночас там ІТ-підприємства заробляють всього на 2% менше, ніж у столиці. Про Payoneer Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці. З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, аби весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart. Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Платіжна платформа Payoneer поділилася даними про українські ІТ-компанії, які працюють з іноземними клієнтами. Найбільше в Україні заробляють харківські ІТ-компанії, київські — лише на четвертому місці. Водночас за рік — з першого півріччя 2020 по перше півріччя 2021 — найбільше зріс середній дохід київських (+41%) і одеських бізнесів (+36%).

Українські ІТ-бізнеси активно розвиваються на міжнародному ринку. Навіть попри пандемію вони успішно розширюються та зростають. Так, середній дохід українських ІТ-компаній, що працюють з іноземними клієнтами, зріс на 29% за рік — з першої половини 2020 по першу половину 2021.

Якщо говорити про великі міста України, то найбільше зріс середній дохід ІТ-бізнесів у Києві — на 41%. На другому місці Одеса, де їхні заробітки збільшились на понад третину, або на 36%. Його наздоганяє Харків — плюс 29%. Закривають п’ятірку міст Львів і Дніпро — плюс 21% та 20% відповідно.

«Світовий ІТ-ринок бурхливо розвивається, і Україна — активний учасник цього процесу. Так, з першого півріччя 2020 по перше півріччя 2021 загальні зарахування нашим ІТ-компаніям зросли на 34%. Українські ІТ-бізнеси підкорюють міжнародні ринки, створюють популярні в усьому світі додатки та залучають усе більше іноземних клієнтів. Це те, чим варто пишатись уже сьогодні. Можу лише припускати, наскільки потужним гравцем світового ІТ наша країна може стати уже найближчим часом», — зазначив Ігор Ковальов, генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі.

Рейтинг великих міст за найбільшим середнім доходом ІТ-компаній у першому півріччі 2021:

  1. Харків
  2. Львів
  3. Одеса
  4. Київ
  5. Дніпро

Найбільше у січні-червні 2021 року заробили харківські ІТ-компанії — їхній середній дохід виявився на 6% вищим, аніж у львівських. На другому місці опинився Львів, де ІТ-бізнеси за перше півріччя 2021 заробили на 6% більше, аніж в Одесі. Натомість в Одесі та Києві середній дохід ІТ-компаній практично однаковий — з різницею в 1%. На останньому місці серед найбільших міст — Дніпро, водночас там ІТ-підприємства заробляють всього на 2% менше, ніж у столиці.

Про Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці.

З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, аби весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.

Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: