fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Майстер-клас: перша невідкладна допомога для співробітників компаній

19/ 01/ 2022
    Багато екстрених ситуацій просто неможливо пережити без надання першої допомоги очевидцем. Йдеться про проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень. 19 січня 2022 року на практичному майстер-класі EBA Odesa Health Management “Перша невідкладна допомога для співробітників компаній” членські компанії Асоціації дізналися про алгоритми та навички,  які  можна застосувати для порятунку життя інших людей. Зокрема отримали цінну інформацію про загальні засади першої допомоги (втрата свідомості, перевірка дихання, переведення в безпечне становище), а також зрозуміли як діяти у випадку виникнення невідкладних станів (інсульт, серцевий напад, перекриття дихальних шляхів, судомний напад). Ось головні принципи, якими слід керуватися під час надання першої допомоги: правильність і доцільність (якщо ви не впевнені в своїх діях – краще утриматись; головне правило першої допомоги – не нашкодити, тож якщо ви не маєте відповідних навичок для надання допомоги, слід звернутись за допомогою до інших присутніх на місці події); швидкість (за статистикою, допомога, надана протягом перших 7-9 хвилин, збільшує шанси на порятунок); продуманість, рішучість, спокій (паніці немає місця, коли життя людини в ваших руках). Необхідно зазначити, що у багатьох країнах держава формально визначає перелік видів робіт чи професій, представники яких мають володіти навичками першої допомоги. Такі правила є, наприклад, у США, Франції. В Україні домедичну допомогу здійснюють на місці події особи, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні володіти основними практичними навичками з рятування та збереження життя людини, яка перебуває у невідкладному стані, та відповідно до закону зобов’язані здійснювати такі дії та заходи. Щиро дякуємо інструктору FAST Перша допомога і спецпідготовка Анастасії Білянській за проведене навчання та відпрацьовані навички.
01/

 

Багато екстрених ситуацій просто неможливо пережити без надання першої допомоги очевидцем. Йдеться про проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень.

19 січня 2022 року на практичному майстер-класі EBA Odesa Health Management “Перша невідкладна допомога для співробітників компаній” членські компанії Асоціації дізналися про алгоритми та навички,  які  можна застосувати для порятунку життя інших людей. Зокрема отримали цінну інформацію про загальні засади першої допомоги (втрата свідомості, перевірка дихання, переведення в безпечне становище), а також зрозуміли як діяти у випадку виникнення невідкладних станів (інсульт, серцевий напад, перекриття дихальних шляхів, судомний напад).

Ось головні принципи, якими слід керуватися під час надання першої допомоги:

  • правильність і доцільність (якщо ви не впевнені в своїх діях – краще утриматись; головне правило першої допомоги – не нашкодити, тож якщо ви не маєте відповідних навичок для надання допомоги, слід звернутись за допомогою до інших присутніх на місці події);
  • швидкість (за статистикою, допомога, надана протягом перших 7-9 хвилин, збільшує шанси на порятунок);
  • продуманість, рішучість, спокій (паніці немає місця, коли життя людини в ваших руках).

Необхідно зазначити, що у багатьох країнах держава формально визначає перелік видів робіт чи професій, представники яких мають володіти навичками першої допомоги. Такі правила є, наприклад, у США, Франції. В Україні домедичну допомогу здійснюють на місці події особи, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні володіти основними практичними навичками з рятування та збереження життя людини, яка перебуває у невідкладному стані, та відповідно до закону зобов’язані здійснювати такі дії та заходи.

Щиро дякуємо інструктору FAST Перша допомога і спецпідготовка Анастасії Білянській за проведене навчання та відпрацьовані навички.

Спікери

1 / 1
Анастасія Білянська
інструктор з надання домедичної допомоги компанії FAST. Останні два роки навчає військових в Одеській області.
Анастасія Білянська

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: