fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Людимила Волкова приєдналася до команди вирішення спорів Kinstellar у якості керуючого юриста

06/ 03/ 2018
  Березень 2018 року – Kinstellar, провідна міжнародна юридична фірма Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії, оголошує про приєднання Людмили Волкової до команди вирішення спорів київського офісу Kinstellar у якості керуючого юриста. На цій посаді Людмила представлятиме інтереси клієнтів у судових спорах та арбітражах, а також консультуватиме з різноманітних питань адміністративного права. Людмила також продовжить підтримувати професійне співтовариство у всіх питаннях впровадження судової реформи в Україні. Людмила Волкова має 15-річний досвід юридичної практики. Протягом восьми років Людмила займала посаду судді Харківського окружного адміністративного суду, до цього також працювала в державному адміністративному секторі. За час роботи в судовій сфері пані Волкова отримала значний досвід супроводу судових спорів, зокрема, податкових спорів, адміністративних спорів з органами державної влади та спорів щодо правовідносин, повязаних з виборчим процесом. Людмила є викладачем Національної школи суддів України та сертифікованим тренером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), була членом Ради суддів України. Виступає автором багаточисленних публікацій про розвиток судової системи та перебіг судової реформи в Україні. Пані Волкова отримала юридичну освіту в Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого. Має також диплом магістра державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Костянтин Лікарчук, партнер київського офісу Kinstellar, зазначає: “Ми раді вітати Людмилу у нашій команді. Її значний суддівський досвід у поєднанні з глибоким розумінням державного сектору допоможе посилити нашу команду та розширити експертизу у сфері державного правозастосування та вирішення спорів. Впевнені, що професійний досвід Людмили стане цінним надбанням для наших клієнтів”. Kinstellar є провідною незалежною юридичною фірмою у країнах з перехідною економікою на території Європи та Центральної Азії. Наші юристи спеціалізуються на супроводженні складних трансакцій в усіх основних галузях економіки у всіх юрисдикціях Kinstellar. З офісами в Алмати (Казахстан), Белграді (Сербія), Братиславі (Словаччина), Бухаресті (Румунія), Будапешті (Угорщина), Києві (Україна), Празі (Чеська Республіка), Софії (Болгарія) та Стамбулі (Туреччина), Kinstellar надає послуги незмінно високої якості у всіх юрисдикціях, практикуючи інтегрований та комплексний стиль роботи.

Березень 2018 року – Kinstellar, провідна міжнародна юридична фірма Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії, оголошує про приєднання Людмили Волкової до команди вирішення спорів київського офісу Kinstellar у якості керуючого юриста. На цій посаді Людмила представлятиме інтереси клієнтів у судових спорах та арбітражах, а також консультуватиме з різноманітних питань адміністративного права. Людмила також продовжить підтримувати професійне співтовариство у всіх питаннях впровадження судової реформи в Україні.

Людмила Волкова має 15-річний досвід юридичної практики. Протягом восьми років Людмила займала посаду судді Харківського окружного адміністративного суду, до цього також працювала в державному адміністративному секторі. За час роботи в судовій сфері пані Волкова отримала значний досвід супроводу судових спорів, зокрема, податкових спорів, адміністративних спорів з органами державної влади та спорів щодо правовідносин, пов’язаних з виборчим процесом.

Людмила є викладачем Національної школи суддів України та сертифікованим тренером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), була членом Ради суддів України. Виступає автором багаточисленних публікацій про розвиток судової системи та перебіг судової реформи в Україні.

Пані Волкова отримала юридичну освіту в Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого. Має також диплом магістра державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Костянтин Лікарчук, партнер київського офісу Kinstellar, зазначає: “Ми раді вітати Людмилу у нашій команді. Її значний суддівський досвід у поєднанні з глибоким розумінням державного сектору допоможе посилити нашу команду та розширити експертизу у сфері державного правозастосування та вирішення спорів. Впевнені, що професійний досвід Людмили стане цінним надбанням для наших клієнтів”.

Kinstellar є провідною незалежною юридичною фірмою у країнах з перехідною економікою на території Європи та Центральної Азії. Наші юристи спеціалізуються на супроводженні складних трансакцій в усіх основних галузях економіки у всіх юрисдикціях Kinstellar.

З офісами в Алмати (Казахстан), Белграді (Сербія), Братиславі (Словаччина), Бухаресті (Румунія), Будапешті (Угорщина), Києві (Україна), Празі (Чеська Республіка), Софії (Болгарія) та Стамбулі (Туреччина), Kinstellar надає послуги незмінно високої якості у всіх юрисдикціях, практикуючи інтегрований та комплексний стиль роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: