fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Лізинговий портфель Кредобанку перевищив 1 мільярд гривень

12/ 11/ 2020
  За підсумками трьох кварталів 2020 року лізинговий портфель Кредобанку зріс майже на 50% порівняно з аналогічним періодом минулого року та перевищив 1 мільярд гривень. За даними асоціації «Українське об’єднання лізингодавців», за цей період банк посів друге місце за активністю на ринку банківського лізингу, акумулювавши 19% загальної вартості угод усіх банків. За три квартали 2020 року Кредобанк передав у лізинг техніки та транспортних засобів на загальну суму 865 мільйонів гривень. Загалом у лізинг було передано більш як 400 одиниць техніки. «Незважаючи на складні умови бізнесу 2020 року, Кредобанк не зупинявся жодного дня та продовжує активне фінансування клієнтів. Як результат – за 3 квартали в напрямку лізингу ми вже досягли показників минулого року. Лізингом від Кредобанку можуть скористатися підприємці та компанії малого та середнього бізнесу, натомість цьогоріч банк нарощує портфель корпоративних клієнтів з аграрного сектору, а також транспортної та будівельної сфери, зокрема будівництва та ремонту доріг», - говорить в.о. директора департаменту  лізингу АТ «Кредобанк»  Валентина Марченкова. Кредобанк пропонує послуги фінансового лізингу на придбання сільськогосподарської техніки, легкових, вантажних авто, автобусів та інших транспортних засобів, будівельної та спецтехніки, а також причепів та напівпричепів. Завдяки успішній співпраці з дилерами та виробниками, а також різноманітним партнерським програмам банк надає можливість придбання техніки в лізинг на вигідних умовах. Загальна вартість укладених лізингових договорів від початку надання послуг лізингу в 2017 році перевищила 2 мільярди гривень. За даними  Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців», станом на початок жовтня 2020 року Кредобанк входить у ТОП-5 лізингодавців за показниками лізингового портфелю, у ТОП-4 за обсягами нового бізнесу та займає 5% ринку лізингу в Україні. Довідка: АТ «Кредобанк» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.). Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». Пресслужба АТ «Кредобанк»

За підсумками трьох кварталів 2020 року лізинговий портфель Кредобанку зріс майже на 50% порівняно з аналогічним періодом минулого року та перевищив 1 мільярд гривень. За даними асоціації «Українське об’єднання лізингодавців», за цей період банк посів друге місце за активністю на ринку банківського лізингу, акумулювавши 19% загальної вартості угод усіх банків.

За три квартали 2020 року Кредобанк передав у лізинг техніки та транспортних засобів на загальну суму 865 мільйонів гривень. Загалом у лізинг було передано більш як 400 одиниць техніки.

«Незважаючи на складні умови бізнесу 2020 року, Кредобанк не зупинявся жодного дня та продовжує активне фінансування клієнтів. Як результат – за 3 квартали в напрямку лізингу ми вже досягли показників минулого року. Лізингом від Кредобанку можуть скористатися підприємці та компанії малого та середнього бізнесу, натомість цьогоріч банк нарощує портфель корпоративних клієнтів з аграрного сектору, а також транспортної та будівельної сфери, зокрема будівництва та ремонту доріг», говорить в.о. директора департаменту  лізингу АТ «Кредобанк»  Валентина Марченкова.

Кредобанк пропонує послуги фінансового лізингу на придбання сільськогосподарської техніки, легкових, вантажних авто, автобусів та інших транспортних засобів, будівельної та спецтехніки, а також причепів та напівпричепів. Завдяки успішній співпраці з дилерами та виробниками, а також різноманітним партнерським програмам банк надає можливість придбання техніки в лізинг на вигідних умовах. Загальна вартість укладених лізингових договорів від початку надання послуг лізингу в 2017 році перевищила 2 мільярди гривень. За даними  Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців», станом на початок жовтня 2020 року Кредобанк входить у ТОП-5 лізингодавців за показниками лізингового портфелю, у ТОП-4 за обсягами нового бізнесу та займає 5% ринку лізингу в Україні.

Довідка:

АТ «Кредобанк» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Пресслужба АТ «Кредобанк»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: