fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Літо в Туреччині стає ще доступнішим: нові рейси в Бодрум на крилах SkyUp

29/ 04/ 2021
  Потрапити на курорти південного та західного узбережжя Туреччини тепер ще зручніше. З 29 травня 2021 року авіакомпанія SkyUp відкриває рейс Київ – Бодрум – Київ. Польоти виконуватимуться тричі на тиждень: щопонеділка, щосереди й щосуботи. Квитки вже доступні на офіційному сайті skyup.aero. Інформація про правила перетину кордону Наразі в’їзд до Туреччини можливий за умови надання довідки про негативний результатПЛР-тесту на COVID-19, що був зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону. Це правило не поширюється на дітей віком до 6 років. Для перетину кордону обов’язково за 72 години до прибуття в країну заповнити електронну форму на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини. Заповнену форму необхідно роздрукувати або зберегти на смартфон чи інший пристрій. Для подорожі потрібно мати поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування Covid-19 на території Туреччини. Його можна придбати онлайн, у туроператора або в аеропорту Туреччини. Потрапити в Туреччину можна з паспортом громадянина України для виїзду за кордон або паспортом України у вигляді ID-картки. Нагадаємо, що SkyUp також здійснює рейси в Стамбул із Києва та регіонів, а з 27 травня також розпочне польоти з української столиці в Ізмір. Для комфортної подорожі та уникнення непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Потрапити на курорти південного та західного узбережжя Туреччини тепер ще зручніше. З 29 травня 2021 року авіакомпанія SkyUp відкриває рейс Київ – Бодрум – Київ. Польоти виконуватимуться тричі на тиждень: щопонеділка, щосереди й щосуботи.

Квитки вже доступні на офіційному сайті skyup.aero.

Інформація про правила перетину кордону

  • Наразі в’їзд до Туреччини можливий за умови надання довідки про негативний результатПЛР-тесту на COVID-19, що був зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону. Це правило не поширюється на дітей віком до 6 років.
  • Для перетину кордону обов’язково за 72 години до прибуття в країну заповнити електронну форму на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини. Заповнену форму необхідно роздрукувати або зберегти на смартфон чи інший пристрій.
  • Для подорожі потрібно мати поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування Covid-19 на території Туреччини. Його можна придбати онлайн, у туроператора або в аеропорту Туреччини.
  • Потрапити в Туреччину можна з паспортом громадянина України для виїзду за кордон або паспортом України у вигляді ID-картки.

Нагадаємо, що SkyUp також здійснює рейси в Стамбул із Києва та регіонів, а з 27 травня також розпочне польоти з української столиці в Ізмір.

Для комфортної подорожі та уникнення непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: