fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Літо цілий рік: SkyUp відновлює рейси на Занзібар

12/ 08/ 2021
  Літо триває, але вже скоро потрібно буде шукати, де сховатись від осінніх дощів та зимових морозів. З 23 жовтня 2021 р. SkyUp знову відкриває польотну програму до Танзанії на острів Занзібар. Починаємо літати двічі на тиждень щосереди й щосуботи, а з нового року кількість частот збільшиться до 4-х на тиждень. Квитки вже доступні на сайті skyup.aero Занзібар відомий своєю тропічною природою та цікавими історичними й сучасними локаціями острівний курорт. Йому притаманний субекваторіальний клімат, а отже восени й взимку тут зазвичай ясна й тепла погода. Для відвідування Занзібару українцям необхідна віза. Її можна оформити після прибуття до країни в аеропорту, а вартість складає $50* з людини. Віза діє протягом 90 днів. Наразі мандрівникам необхідно мати негативний ПЛР-тест зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону. Крім того, туристи мають заповнити онлайн-форму  не більше ніж за 24 години до перетину кордону. Проте правила й вимоги можуть змінитись, а отже рекомендуємо перевіряти їх ближче до дати вильоту. Слідкуйте за оновленнями й подорожуйте безпечно разом зі SkyUp. _____________ *Ціна актуальна на момент публікації.

Літо триває, але вже скоро потрібно буде шукати, де сховатись від осінніх дощів та зимових морозів. З 23 жовтня 2021 р. SkyUp знову відкриває польотну програму до Танзанії на острів Занзібар. Починаємо літати двічі на тиждень щосереди й щосуботи, а з нового року кількість частот збільшиться до 4-х на тиждень.

Квитки вже доступні на сайті skyup.aero

Занзібар відомий своєю тропічною природою та цікавими історичними й сучасними локаціями острівний курорт. Йому притаманний субекваторіальний клімат, а отже восени й взимку тут зазвичай ясна й тепла погода.

Для відвідування Занзібару українцям необхідна віза. Її можна оформити після прибуття до країни в аеропорту, а вартість складає $50* з людини. Віза діє протягом 90 днів.

Наразі мандрівникам необхідно мати негативний ПЛР-тест зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону. Крім того, туристи мають заповнити онлайн-форму  не більше ніж за 24 години до перетину кордону. Проте правила й вимоги можуть змінитись, а отже рекомендуємо перевіряти їх ближче до дати вильоту. Слідкуйте за оновленнями й подорожуйте безпечно разом зі SkyUp.

_____________
*Ціна актуальна на момент публікації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: