fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

lifecell в червні запустить мобільний платіжний сервіс Paycell

16/ 04/ 2019
  В червні 2019 lifecell запустить Paycell – зручний та надійний мобільний платіжний сервіс для абонентів індивідуальної передплаченої форми обслуговування. Олександр Мартиненко, генеральний директор Paycell Україна, анонсував запуск мобільного платіжного сервісу від lifecell.  «В червні lifecell запропонує українцям фізичні дебетові картки Paycell системи «Простір» від банку «Восток». Це буде аналогічне рішення, яке вже має більш 5 млн користувачів в Туреччині. Його особливість в тому, що можна буде використовувати гроші з мобільного та карткового рахунку одночасно», - розповів він. За допомогою Paycell користувачі швидко, зручно та безпечно зможуть сплачувати онлайн за різні види послуг: комунальні, Інтернет, ТБ, ігри,  погашати кредити, сплачувати штрафи, а також  здійснювати Р2Р-перекази коштів між користувачами. Основна перевага сервісу - доступ всіх абонентів передплаченого мобільного зв’язку до платіжних послуг на всій території України незалежно від наявності банківської карти. Впровадження нових фінансових можливостей Paycell є частиною комплексної стратегії компанії lifecell щодо  розширення портфоліо сучасних цифрових сервісів, в тому числі і фінансових, для всіх українських абонентів на якісно новому рівні. *** lifecell ― український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування і є дочірньою компанією Turkcell — турецького оператора конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Доступний, якісний і високошвидкісний мобільний Інтернет 4.5G від lifecell відкриває всі сучасні можливості цифрової мобільної комунікації. lifecell першим серед мобільних операторів в Україні почав надавати послуги зв’язку четвертого покоління і наразі є лідером ринку з проникнення смартфонів, обслуговуючи 7,3 млн. абонентів станом на кінець 4 кварталу 2018 року. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входить багатофункціональний месенджер BiP, музичний сервіс fizy, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей). За додатковою інформацією звертатися до департаменту корпоративних комунікацій lifecell publicrelations@lifecell.com.ua

В червні 2019 lifecell запустить Paycell – зручний та надійний мобільний платіжний сервіс для абонентів індивідуальної передплаченої форми обслуговування.

Олександр Мартиненко, генеральний директор Paycell Україна, анонсував запуск мобільного платіжного сервісу від lifecell.  «В червні lifecell запропонує українцям фізичні дебетові картки Paycell системи «Простір» від банку «Восток». Це буде аналогічне рішення, яке вже має більш 5 млн користувачів в Туреччині. Його особливість в тому, що можна буде використовувати гроші з мобільного та карткового рахунку одночасно», – розповів він.

За допомогою Paycell користувачі швидко, зручно та безпечно зможуть сплачувати онлайн за різні види послуг: комунальні, Інтернет, ТБ, ігри,  погашати кредити, сплачувати штрафи, а також  здійснювати Р2Р-перекази коштів між користувачами. Основна перевага сервісу – доступ всіх абонентів передплаченого мобільного зв’язку до платіжних послуг на всій території України незалежно від наявності банківської карти.

Впровадження нових фінансових можливостей Paycell є частиною комплексної стратегії компанії lifecell щодо  розширення портфоліо сучасних цифрових сервісів, в тому числі і фінансових, для всіх українських абонентів на якісно новому рівні.

***

lifecell ― український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування і є дочірньою компанією Turkcell — турецького оператора конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Доступний, якісний і високошвидкісний мобільний Інтернет 4.5G від lifecell відкриває всі сучасні можливості цифрової мобільної комунікації. lifecell першим серед мобільних операторів в Україні почав надавати послуги зв’язку четвертого покоління і наразі є лідером ринку з проникнення смартфонів, обслуговуючи 7,3 млн. абонентів станом на кінець 4 кварталу 2018 року.

До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входить багатофункціональний месенджер BiP, музичний сервіс fizy, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).

За додатковою інформацією звертатися до департаменту корпоративних комунікацій lifecell publicrelations@lifecell.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: