fbpx

Лідія Санжаровська розповіла про обмеження для медичних працівників під час здійснення ними професійної діяльності

23/ 03/ 2018
  22-24 березня у Києві відбувається Науково-практична конференція з міжнародною участю Актуальні питання сучасної діабетології- одна з наймасштабніших подій року в розрізі діабетології. У межах цієї важливої для країни конференції обговорюються нагальні питання лікування хворих на цукровий діабет та світовий досвід реалізації нових підходів до забезпечення таких хворих лікувальними засобами. Про юридичні питання в медицині та як захистити себе та свого пацієнта в окремому майстер-класі розповіла Лідія Санжаровська, старший юрист Правового Альянсу. Зокрема, Лідія розкрила такі питання, як основні аспекти медичної реформи, урядова програма реімбурсації Доступні ліки, галузеві стандарти в сфері охорони здоровя та основні обмеження в професійній діяльності лікаря. Медичні працівники під час здійснення ними професійної діяльності не мають права рекламувати лікарські засоби, вироби медичного призначення, у тому числі виписувати лікарські засоби на бланках, що містять інформацію рекламного характеру, та зазначати виробників лікарських засобів (торговельних марок) - підкреслила Лідія. Організаторами заходу виступили Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та ВГО Українська діабетологічна асоціація. Ця унікальна за проблематикою і змістом конференція зібрала провідних спеціалістів у сфері охорони здоров’я, в тому числі і вчених-діабетологів з Австрії, Польщі, Грузії, США та Великої Британії.

22-24 березня у Києві відбувається Науково-практична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання сучасної діабетології”- одна з наймасштабніших подій року в розрізі діабетології. У межах цієї важливої для країни конференції обговорюються нагальні питання лікування хворих на цукровий діабет та світовий досвід реалізації нових підходів до забезпечення таких хворих лікувальними засобами.

Про юридичні питання в медицині та як захистити себе та свого пацієнта в окремому майстер-класі розповіла Лідія Санжаровська, старший юрист Правового Альянсу. Зокрема, Лідія розкрила такі питання, як основні аспекти медичної реформи, урядова програма реімбурсації “Доступні ліки”, галузеві стандарти в сфері охорони здоров’я та основні обмеження в професійній діяльності лікаря.

Медичні працівники під час здійснення ними професійної діяльності не мають права рекламувати лікарські засоби, вироби медичного призначення, у тому числі виписувати лікарські засоби на бланках, що містять інформацію рекламного характеру, та зазначати виробників лікарських засобів (торговельних марок)” – підкреслила Лідія.

Організаторами заходу виступили Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та ВГО “Українська діабетологічна асоціація”. Ця унікальна за проблематикою і змістом конференція зібрала провідних спеціалістів у сфері охорони здоров’я, в тому числі і вчених-діабетологів з Австрії, Польщі, Грузії, США та Великої Британії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: