fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Лідія Санжаровська розповіла про обмеження для медичних працівників під час здійснення ними професійної діяльності

23/ 03/ 2018
  22-24 березня у Києві відбувається Науково-практична конференція з міжнародною участю Актуальні питання сучасної діабетології- одна з наймасштабніших подій року в розрізі діабетології. У межах цієї важливої для країни конференції обговорюються нагальні питання лікування хворих на цукровий діабет та світовий досвід реалізації нових підходів до забезпечення таких хворих лікувальними засобами. Про юридичні питання в медицині та як захистити себе та свого пацієнта в окремому майстер-класі розповіла Лідія Санжаровська, старший юрист Правового Альянсу. Зокрема, Лідія розкрила такі питання, як основні аспекти медичної реформи, урядова програма реімбурсації Доступні ліки, галузеві стандарти в сфері охорони здоровя та основні обмеження в професійній діяльності лікаря. Медичні працівники під час здійснення ними професійної діяльності не мають права рекламувати лікарські засоби, вироби медичного призначення, у тому числі виписувати лікарські засоби на бланках, що містять інформацію рекламного характеру, та зазначати виробників лікарських засобів (торговельних марок) - підкреслила Лідія. Організаторами заходу виступили Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та ВГО Українська діабетологічна асоціація. Ця унікальна за проблематикою і змістом конференція зібрала провідних спеціалістів у сфері охорони здоров’я, в тому числі і вчених-діабетологів з Австрії, Польщі, Грузії, США та Великої Британії.

22-24 березня у Києві відбувається Науково-практична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання сучасної діабетології”- одна з наймасштабніших подій року в розрізі діабетології. У межах цієї важливої для країни конференції обговорюються нагальні питання лікування хворих на цукровий діабет та світовий досвід реалізації нових підходів до забезпечення таких хворих лікувальними засобами.

Про юридичні питання в медицині та як захистити себе та свого пацієнта в окремому майстер-класі розповіла Лідія Санжаровська, старший юрист Правового Альянсу. Зокрема, Лідія розкрила такі питання, як основні аспекти медичної реформи, урядова програма реімбурсації “Доступні ліки”, галузеві стандарти в сфері охорони здоров’я та основні обмеження в професійній діяльності лікаря.

Медичні працівники під час здійснення ними професійної діяльності не мають права рекламувати лікарські засоби, вироби медичного призначення, у тому числі виписувати лікарські засоби на бланках, що містять інформацію рекламного характеру, та зазначати виробників лікарських засобів (торговельних марок)” – підкреслила Лідія.

Організаторами заходу виступили Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та ВГО “Українська діабетологічна асоціація”. Ця унікальна за проблематикою і змістом конференція зібрала провідних спеціалістів у сфері охорони здоров’я, в тому числі і вчених-діабетологів з Австрії, Польщі, Грузії, США та Великої Британії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: