fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Лідери профспілок та керівництво «АрселорМіттал Кривий Ріг» досягли домовленості про наступні кроки з перегляду зарплат

02/ 06/ 2021
  Київ, 1 червня 2021 р. Сьогодні у Києві відбулася зустріч генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо та інших представників керівництва компанії з лідерами профспілок, які працюють на підприємстві. Модераторами діалогу стали голова Профспілки металургів та гірників України (ПМГУ) Олександр Рябко та виконавчий директор Федерації металургів України (ФМУ) Сергій Біленький. З ініціативи профспілок, на обговорення винесли низку питань, і зокрема, два ключові: подальший перегляд заробітних плат для працівників підприємства та охорону праці. За даними ПМГУ, в останні роки «АрселорМіттал Кривий Ріг» займає від 5-го до 1-го місця за рівнем середньої зарплати серед підприємств металургійної галузі. На думку Олександра Рябка, попри регулярні підвищення зарплат, співробітники «не відчувають цього зростання». Унаслідок цього, вважають профспілкові лідери, у галузі може виникнути дефіцит кваліфікованих кадрів. Згідно з аналізом ФМУ, «АрселорМіттал Кривий Ріг» за низкою професій дещо відстає від середнього показника по металургійній галузі, але загалом рухається відповідно до ринку і навіть трохи перевищує його середні показники. Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо нагадав, що визначаючи рівень підвищення зарплати за результатами 2020-го року, компанія спиралася на дані ФМУ, а також на інші дослідження, макроекономічні показники та фінансові показники підприємства. «Ми готові прийняти рішення про наступне підвищення зарплат у результаті продуктивного діалогу з профспілками. У липні в нас буде розуміння того, куди рухається ринок, будуть нові цифри від ФМУ, новий прогноз інфляції – і це стане підставою для нашого спільного рішення», – сказав Лонгобардо. Найгостріше обговорення точилося навколо методики обчислення середнього рівня зарплат. Голова первинної організації Незалежної профспілки гірників України Юрій Самойлов наголосив: «Необхідно спільно визначитися з методикою аналізу зарплат у галузі». Учасники зустрічі погодилися розпочати переговори про перегляд зарплат на підприємстві, орієнтуючись на динаміку ринку та на вирівнювання оплати праці за тими категоріями, де зараз є невідповідності. У липні, з урахуванням нових даних, керівництво «АрселорМіттал Кривий Ріг» та усіх профспілок планують досягти нової домовленості про перегляд зарплат ще цього року. Учасники діалогу також домовилися про наступні кроки у сфері охорони праці. Прагнучи досягти повної прозорості у звітуванні про нещасні випадки, а також більшої ефективності у формуванні культури безпеки на підприємстві, підприємство домовилося співпрацювати з профспілками в обміні інформацією. «Адже профспілки – перший і найкращий помічник адміністрації з питань охорони праці», – сказав Олександр Рябко. «Кращого формату, ніж соціальний діалог, іще ніхто не вигадав», – прокоментував Сергій Біленький. «Разом ми можемо знайти спосіб розвивати нашу галузь у сталий спосіб, задля успішного майбутнього», – підсумував Лонгобардо.

Київ, 1 червня 2021 р. Сьогодні у Києві відбулася зустріч генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо та інших представників керівництва компанії з лідерами профспілок, які працюють на підприємстві. Модераторами діалогу стали голова Профспілки металургів та гірників України (ПМГУ) Олександр Рябко та виконавчий директор Федерації металургів України (ФМУ) Сергій Біленький.

З ініціативи профспілок, на обговорення винесли низку питань, і зокрема, два ключові: подальший перегляд заробітних плат для працівників підприємства та охорону праці.

За даними ПМГУ, в останні роки «АрселорМіттал Кривий Ріг» займає від 5-го до 1-го місця за рівнем середньої зарплати серед підприємств металургійної галузі. На думку Олександра Рябка, попри регулярні підвищення зарплат, співробітники «не відчувають цього зростання». Унаслідок цього, вважають профспілкові лідери, у галузі може виникнути дефіцит кваліфікованих кадрів.

Згідно з аналізом ФМУ, «АрселорМіттал Кривий Ріг» за низкою професій дещо відстає від середнього показника по металургійній галузі, але загалом рухається відповідно до ринку і навіть трохи перевищує його середні показники.

Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо нагадав, що визначаючи рівень підвищення зарплати за результатами 2020-го року, компанія спиралася на дані ФМУ, а також на інші дослідження, макроекономічні показники та фінансові показники підприємства.

«Ми готові прийняти рішення про наступне підвищення зарплат у результаті продуктивного діалогу з профспілками. У липні в нас буде розуміння того, куди рухається ринок, будуть нові цифри від ФМУ, новий прогноз інфляції – і це стане підставою для нашого спільного рішення», – сказав Лонгобардо.

Найгостріше обговорення точилося навколо методики обчислення середнього рівня зарплат. Голова первинної організації Незалежної профспілки гірників України Юрій Самойлов наголосив: «Необхідно спільно визначитися з методикою аналізу зарплат у галузі».

Учасники зустрічі погодилися розпочати переговори про перегляд зарплат на підприємстві, орієнтуючись на динаміку ринку та на вирівнювання оплати праці за тими категоріями, де зараз є невідповідності. У липні, з урахуванням нових даних, керівництво «АрселорМіттал Кривий Ріг» та усіх профспілок планують досягти нової домовленості про перегляд зарплат ще цього року.

Учасники діалогу також домовилися про наступні кроки у сфері охорони праці. Прагнучи досягти повної прозорості у звітуванні про нещасні випадки, а також більшої ефективності у формуванні культури безпеки на підприємстві, підприємство домовилося співпрацювати з профспілками в обміні інформацією. «Адже профспілки – перший і найкращий помічник адміністрації з питань охорони праці», – сказав Олександр Рябко.

«Кращого формату, ніж соціальний діалог, іще ніхто не вигадав», – прокоментував Сергій Біленький. «Разом ми можемо знайти спосіб розвивати нашу галузь у сталий спосіб, задля успішного майбутнього», – підсумував Лонгобардо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: