fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«LEGO» – як цеглинки завоювали світ?

20/ 07/ 2021
  Цілій всесвіт продуманий до найменших дрібниць, під брендом в якості якого Ви ніколи не мали сумнівів. Сьогодні ми розкажемо, як крок за кроком, маленька майстерня з виготовлення прасувальних дошок, стільців та драбин, столяра Оле Кирка Крістанена – перетворилась в імперію. Історія бренду розпочалась в 1932 році в Данії. Вже, трохи відомий нам столяр Оле у власній майстерні виготовляв прасувальні дошки, стільці, драбини раптом починає робити дерев’яні іграшки. Першими іграшками, для продажу стали автомобілі та меблі – з дерева котрі вирізнялись високою якістю! Справа швидко йшла в гору та у 1934 році штат збільшують до 7 працівників, того ж року майстерня отримує назву «Leg Godt» в перекладі «Грай добре». Готфрід – син Оле, став не просто ідейним натхненником, а й головним конструктором. Він сам вигадував нові і нові моделі: фігури, автомобілі, цікаве знаряддя для гри на дворі. У 1935 році з’явився перший прототип дерев’яних конструкторів – це й стало головним кроком в історії компанії. Під час Другої Світової Війни майстерня «Leg Godt» була знищена, але, незабаром за допомогою працівників, була відновлена.У1946 році Оле купує перший автомат для виготовлення деталей з пластику. Постачальник формувальної машини, відправляє прибор разом із декількома зразками товару. Серед них пола цеглинка – авторства Хіммарі Пейдж, Оле високо оцінив ідею конструктора і вирішив її удосконалити – саме так світ і отримав відомий конструктор «LEGO».

Цілій всесвіт продуманий до найменших дрібниць, під брендом в якості якого Ви ніколи не мали сумнівів.

Сьогодні ми розкажемо, як крок за кроком, маленька майстерня з виготовлення прасувальних дошок, стільців та драбин, столяра Оле Кирка Крістанена – перетворилась в імперію.

Історія бренду розпочалась в 1932 році в Данії. Вже, трохи відомий нам столяр Оле у власній майстерні виготовляв прасувальні дошки, стільці, драбини раптом починає робити дерев’яні іграшки. Першими іграшками, для продажу стали автомобілі та меблі – з дерева котрі вирізнялись високою якістю! Справа швидко йшла в гору та у 1934 році штат збільшують до 7 працівників, того ж року майстерня отримує назву «Leg Godt» в перекладі «Грай добре».

Готфрід – син Оле, став не просто ідейним натхненником, а й головним конструктором. Він сам вигадував нові і нові моделі: фігури, автомобілі, цікаве знаряддя для гри на дворі.

У 1935 році з’явився перший прототип дерев’яних конструкторів – це й стало головним кроком в історії компанії.

Під час Другої Світової Війни майстерня «Leg Godt» була знищена, але, незабаром за допомогою працівників, була відновлена.У1946 році Оле купує перший автомат для виготовлення деталей з пластику. Постачальник формувальної машини, відправляє прибор разом із декількома зразками товару. Серед них пола цеглинка – авторства Хіммарі Пейдж, Оле високо оцінив ідею конструктора і вирішив її удосконалити – саме так світ і отримав відомий конструктор «LEGO».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: