fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

LCF та J&L Consulting успішно виконали рішення міжнародного комерційного арбітражу на користь данського інвестора

12/ 01/ 2021
  Команди практики транскордонних спорів LCF Law Group та юридичного відділу J&L Consulting спільно успішно визнали, отримали дозвіл на виконання та виконали рішення міжнародного комерційного арбітражу на користь данського інвестора. Спір з українським підприємством щодо виконання контракту на розробку та виготовлення експериментальної моделі на суму понад 700 тис. євро, де данська компанія Banke Electromotive виступала замовником, розглядався Міжнародним комерційним арбітражним судом при ТПП України. В процесі розгляду справи, Київський апеляційний суд та Верховний Суд погодились з аргументами юристів заявника та дозволили виконання рішення МКАС, що в подальшому було успішно реалізовано в межах виконавчого провадження шляхом стягнення грошової суми. Над проєктом працювали партнер, керівник практики транскордонних спорів Ігор Кравцов, адвокати Олександр Савченко, Віталій Городнюк зі сторони Юридичної групи LCF та керівник, адвокат Андрій Сеник з боку J&L Consulting.

Команди практики транскордонних спорів LCF Law Group та юридичного відділу J&L Consulting спільно успішно визнали, отримали дозвіл на виконання та виконали рішення міжнародного комерційного арбітражу на користь данського інвестора.

Спір з українським підприємством щодо виконання контракту на розробку та виготовлення експериментальної моделі на суму понад 700 тис. євро, де данська компанія Banke Electromotive виступала замовником, розглядався Міжнародним комерційним арбітражним судом при ТПП України.

В процесі розгляду справи, Київський апеляційний суд та Верховний Суд погодились з аргументами юристів заявника та дозволили виконання рішення МКАС, що в подальшому було успішно реалізовано в межах виконавчого провадження шляхом стягнення грошової суми.

Над проєктом працювали партнер, керівник практики транскордонних спорів Ігор Кравцов, адвокати Олександр Савченко, Віталій Городнюк зі сторони Юридичної групи LCF та керівник, адвокат Андрій Сеник з боку J&L Consulting.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: