fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Лапка до лапки рятує життя»: компанія АЛЛО разом із клієнтами передає 1000000 гривень на лікування дітей

11/ 02/ 2022
  За підсумками благодійної акції «Лапка до лапки рятує життя», яку ініціював національний маркетплейс АЛЛО наприкінці грудня минулого року в поміч онкохворим дітям, було зібрано майже 500 тисяч гривень. Компанія АЛЛО подвоює цю суму та передає 1 000 000 гривень на лікування дітей, підопічних благодійного фонду «Таблеточки». «АЛЛО, як відповідальний бізнес, піклується про майбутнє, зокрема про здоров’я українських дітей, бо вони і є нашим завтра. Це вже не перша співпраця АЛЛО з БФ «Таблеточки», але перша масштабна благодійна акція, яку ініціювала та успішно втілила у життя компанія. Мене приємно вразила активність українців, вдячний кожному учаснику. Ми бачили сотні позитивних відгуків у соціальних мережах, наші команди в магазинах теж перейнялися ідеєю. Трохи сумно завершувати акцію, але попереду в нас багато нових проєктів. Адже системна допомога та благодійність вже стали нормою для багатьох людей та компаній», – зазначив Дмитро Деревицький, голова ради директорів ГК «АЛЛО». В акції «Лапка до лапки рятує життя» взяли участь тисячі українців, які купили онлайн та в магазинах АЛЛО майже 100 тисяч магнітиків із зображенням лапи тигреняти – символу 2022 року. За статистикою АЛЛО, найбільше долучилися до акції  мешканці таких областей як: Київська, Дніпропетровська, Донецька, Харківська, Львівська. Також активно долучилися до акції й мешканці Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу, Вінниці та Кропивницького. А в окремих магазинах Львова, Луцька, Дніпра та Харкова українці купили найбільше магнітів серед усіх магазинів АЛЛО в Україні. Всі зібрані від продажу благодійних магнітів-лапок кошти та внесок АЛЛО фонд «Таблеточки» спрямує на допомогу та лікування онкохворих дітей, а також на нагальні витрати в лікарнях України. Довідка АЛЛО – маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 140 містах України. allo.ua – тицяй що хочеш!  «Таблеточки» – благодійний фонд, що понад 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює за чотирма напрямами: адресна допомога сім’ям, систематична допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей та професійний розвиток медичного персоналу. За час роботи фонду понад 5500 сімей отримали адресну допомогу.

За підсумками благодійної акції «Лапка до лапки рятує життя», яку ініціював національний маркетплейс АЛЛО наприкінці грудня минулого року в поміч онкохворим дітям, було зібрано майже 500 тисяч гривень. Компанія АЛЛО подвоює цю суму та передає 1 000 000 гривень на лікування дітей, підопічних благодійного фонду «Таблеточки».

«АЛЛО, як відповідальний бізнес, піклується про майбутнє, зокрема про здоров’я українських дітей, бо вони і є нашим завтра. Це вже не перша співпраця АЛЛО з БФ «Таблеточки», але перша масштабна благодійна акція, яку ініціювала та успішно втілила у життя компанія. Мене приємно вразила активність українців, вдячний кожному учаснику. Ми бачили сотні позитивних відгуків у соціальних мережах, наші команди в магазинах теж перейнялися ідеєю. Трохи сумно завершувати акцію, але попереду в нас багато нових проєктів. Адже системна допомога та благодійність вже стали нормою для багатьох людей та компаній», – зазначив Дмитро Деревицький, голова ради директорів ГК «АЛЛО».

В акції «Лапка до лапки рятує життя» взяли участь тисячі українців, які купили онлайн та в магазинах АЛЛО майже 100 тисяч магнітиків із зображенням лапи тигреняти – символу 2022 року. За статистикою АЛЛО, найбільше долучилися до акції  мешканці таких областей як:

  1. Київська,
  2. Дніпропетровська,
  3. Донецька,
  4. Харківська,
  5. Львівська.

Також активно долучилися до акції й мешканці Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу, Вінниці та Кропивницького. А в окремих магазинах Львова, Луцька, Дніпра та Харкова українці купили найбільше магнітів серед усіх магазинів АЛЛО в Україні.

Всі зібрані від продажу благодійних магнітів-лапок кошти та внесок АЛЛО фонд «Таблеточки» спрямує на допомогу та лікування онкохворих дітей, а також на нагальні витрати в лікарнях України.

Довідка

АЛЛО – маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 140 містах України.

allo.ua – тицяй що хочеш! 

«Таблеточки» – благодійний фонд, що понад 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює за чотирма напрямами: адресна допомога сім’ям, систематична допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей та професійний розвиток медичного персоналу. За час роботи фонду понад 5500 сімей отримали адресну допомогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: