fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Цифротех

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія Цифротех – це національний дистриб’ютор цифрової техніки, портативної електроніки, дрібної побутової техніки та сервісів операторів мобільного зв’язку.

Компанія працює на ринку України з 2004 року, а поставки за кордон здійснює з 2017 року.  Цифротех має чималий досвід в B2B продажах та просуванні всесвітньо-відомих та молодих інноваційних брендів. Серед партнерів Цифротех такі компанії, як  SAMSUNG, HUAWEI, SONY. А для таких брендів як NOMI, XIAOMI (Mi), ZTE, VIVO, SONY PLAYSTATION (PS), ROVER компанія є ключовим дистриб’ютором. 

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: