fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Київський офіс Baker McKenzie консультував BILLA – Україна з питань продажу трьох супермаркетів

25/ 10/ 2017
  Київ, Україна, 24 жовтня 2017 року. Київський офіс Baker McKenzie консультував BILLA - Україна, одну з найбільших мереж супермаркетів роздрібної торгівлі в Україні, в трансакції з продажу трьох її супермаркетів у Дніпрі та Запоріжжі (Україна) мережі роздрібної торгівлі Varus. BILLA - Україна, що входить до групи компаній REWE Group, однієї з провідних європейських компаній у галузі роздрібної торгівлі та туризму, відкрила свій перший супермаркет в Україні у 2000 році. До команди юристів київського офісу Baker McKenzie, яку очолив партнер Вячеслав Якимчук, також входили старший юрист Наталія Тищенко та юристи Надія Філозоп і Ксенія Колонтай. Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів www.bakermckenzie.com/ukraine

Київ, Україна, 24 жовтня 2017 року. Київський офіс Baker McKenzie консультував BILLA – Україна, одну з найбільших мереж супермаркетів роздрібної торгівлі в Україні, в трансакції з продажу трьох її супермаркетів у Дніпрі та Запоріжжі (Україна) мережі роздрібної торгівлі Varus.

BILLA – Україна, що входить до групи компаній REWE Group, однієї з провідних європейських компаній у галузі роздрібної торгівлі та туризму, відкрила свій перший супермаркет в Україні у 2000 році.

До команди юристів київського офісу Baker McKenzie, яку очолив партнер В’ячеслав Якимчук, також входили старший юрист Наталія Тищенко та юристи Надія Філозоп і Ксенія Колонтай.

Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів www.bakermckenzie.com/ukraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: