fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

KYIV NOT KIEV: реформи Зеленського, повернення Саакашвілі в UA політику та багатостраждальний «антиколомойський» закон

15/ 05/ 2020
  «Я не бачила жодної серії «Слуги народу», але маю враження, ніби живу в одній із них», - прокоментувала Тетяна Гайдук аргентинській газеті «La Nacion» одразу після виборів Володимира Зеленського президентом України. Тож, рік потому, разом з Поліною Бойчук, дівчата з команди TRUMAN Agency обговорюють, чи схожий президент Зеленський на своє кіношне альтер-его - реформатора Голобородька. Серед інших гарячих історій цього тижня: призначення Міхеїла Саакашвілі на посаду голови Виконавчого комітету реформ та прийняття парламентом так званого «антиколомойського» закону, незважаючи на рекордні 16000 правок до нього. Також у випуску два челленджі - #StopCulturalQurantine, через який креативна індустрія України закликає уряд розпочати розробку плану виходу з карантину для галузі, та #ProudUkrainian Challenge!  У #KyivNotKiev представлені найцікавіші новини та історії з України, що стосуються важливих внутрішньополітичних подій, економіки, зовнішньої політики, культури тощо. Кожну новину автори #KyivNotKiev аналізують та пояснюють, що означає та чи інша подія для України та її міжнародних партнерів, і чому важливо слідкувати за новинами з України. Відеоблог виходить англійською мовою, аби сягнути широкої аудиторії, що в Україні має політичний, економічний чи приватний інтерес. Дивіться нові епізоди кожного четверга о 22:00. І пам’ятайте – Kyiv Not Kiev!

«Я не бачила жодної серії «Слуги народу», але маю враження, ніби живу в одній із них», – прокоментувала Тетяна Гайдук аргентинській газеті «La Nacion» одразу після виборів Володимира Зеленського президентом України. Тож, рік потому, разом з Поліною Бойчук, дівчата з команди TRUMAN Agency обговорюють, чи схожий президент Зеленський на своє кіношне альтер-его – реформатора Голобородька. Серед інших гарячих історій цього тижня: призначення Міхеїла Саакашвілі на посаду голови Виконавчого комітету реформ та прийняття парламентом так званого «антиколомойського» закону, незважаючи на рекордні 16000 правок до нього.

Також у випуску два челленджі – #StopCulturalQurantine, через який креативна індустрія України закликає уряд розпочати розробку плану виходу з карантину для галузі, та #ProudUkrainian Challenge!

У #KyivNotKiev представлені найцікавіші новини та історії з України, що стосуються важливих внутрішньополітичних подій, економіки, зовнішньої політики, культури тощо. Кожну новину автори #KyivNotKiev аналізують та пояснюють, що означає та чи інша подія для України та її міжнародних партнерів, і чому важливо слідкувати за новинами з України. Відеоблог виходить англійською мовою, аби сягнути широкої аудиторії, що в Україні має політичний, економічний чи приватний інтерес. Дивіться нові епізоди кожного четверга о 22:00. І пам’ятайте – Kyiv Not Kiev!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: