fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

KYIV NOT KIEV: Аваков та провалена реформа поліції; МВФ і зовнішнє управління; обов’язки першої леді

12/ 06/ 2020
  Схоже, коронавірус - це не єдина проблема, з якою сьогодні зіткнувся світ. Обурення, викликане тим, що поліція безкарно зловживає своїми повноваженнями, вразило не лише США, а й Українy. У новому епізоді «KYIV NOT KIEV. Сезон 2» Тетяна Гайдук та Поліна Бойчук розкривають основні причини цього обурення, не оминаючи увагою й того, хто сконцентрував його на собі, - міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Уряди змінюють один одного, а Аваков залишається в міністерському кріслі, не визнаючи відповідальності за провалену реформу поліції. Серед інших топових новин тижня, однозначно позитивних для України, - остаточне рішення МВФ щодо подальшої співпраці з Україною та зміни у Тристоронній контактній групі, що працює в Мінську. У контексті ініціативи Зеленського інституціоналізувати статус першої леді та закріпити його законодавчо, дівчата з TRUMAN Agency запросили експерта Романа Петюра, щоб розібратися, чому ця ініціатива є неоднозначною. https://youtu.be/edi-IW0QJCo У #KyivNotKiev представлені найцікавіші новини та історії з України, що стосуються важливих внутрішньополітичних подій, економіки, зовнішньої політики, культури тощо. Кожну новину автори #KyivNotKiev аналізують та пояснюють, що означає та чи інша подія для України та її міжнародних партнерів, і чому важливо слідкувати за новинами з України. Відеоблог виходить англійською мовою, аби сягнути широкої аудиторії, що в Україні має політичний, економічний чи приватний інтерес. Дивіться нові епізоди кожного четверга о 22:00. І пам’ятайте – Kyiv Not Kiev!

Схоже, коронавірус – це не єдина проблема, з якою сьогодні зіткнувся світ. Обурення, викликане тим, що поліція безкарно зловживає своїми повноваженнями, вразило не лише США, а й Українy. У новому епізоді «KYIV NOT KIEV. Сезон 2» Тетяна Гайдук та Поліна Бойчук розкривають основні причини цього обурення, не оминаючи увагою й того, хто сконцентрував його на собі, – міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Уряди змінюють один одного, а Аваков залишається в міністерському кріслі, не визнаючи відповідальності за провалену реформу поліції.

Серед інших топових новин тижня, однозначно позитивних для України, – остаточне рішення МВФ щодо подальшої співпраці з Україною та зміни у Тристоронній контактній групі, що працює в Мінську.

У контексті ініціативи Зеленського інституціоналізувати статус першої леді та закріпити його законодавчо, дівчата з TRUMAN Agency запросили експерта Романа Петюра, щоб розібратися, чому ця ініціатива є неоднозначною.

У #KyivNotKiev представлені найцікавіші новини та історії з України, що стосуються важливих внутрішньополітичних подій, економіки, зовнішньої політики, культури тощо. Кожну новину автори #KyivNotKiev аналізують та пояснюють, що означає та чи інша подія для України та її міжнародних партнерів, і чому важливо слідкувати за новинами з України. Відеоблог виходить англійською мовою, аби сягнути широкої аудиторії, що в Україні має політичний, економічний чи приватний інтерес. Дивіться нові епізоди кожного четверга о 22:00. І пам’ятайте – Kyiv Not Kiev!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: