fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Курси працевлаштування Work Lab – це шлях до нового життя!

25/ 01/ 2024
  Надія Савченко спільно з worklab.od (Facebook) та ВО Автомайдан Одеський осередок роблять життя одеситів та переселенців кращим з кожним новим потоком курсів. 👩‍🏫 Ми разом допомагаємо пошукачам зробити кожен крок до стабільного та високооплачуваного працевлаштування. 🚀 22 січня запустив свою роботу новий потік курсів працевлаштування для переміщених осіб (ВПО) та одеситів, що втратили роботу. 🎀 Учасники проходять захопливий шлях до успішної карєри! 🌐 На практичних заняттях здобуються навички від ведучих HR-фахівців країни, розвиваються аналітичні та презентаційні навички, а також впевненість у пошуку нової роботи. ✨ Спільнота успішних та мотивованих людей розширюється з кожним потоком. 🙏 Проєкт реалізований ВО Автомайдан Одеський осередок за фінансової підтримки Razom For Ukraine

Надія Савченко спільно з worklab.od (Facebook) та ВО Автомайдан Одеський осередок роблять життя одеситів та переселенців кращим з кожним новим потоком курсів.

👩‍🏫 Ми разом допомагаємо пошукачам зробити кожен крок до стабільного та високооплачуваного працевлаштування.

🚀 22 січня запустив свою роботу новий потік курсів працевлаштування для переміщених осіб (ВПО) та одеситів, що втратили роботу.

🎀 Учасники проходять захопливий шлях до успішної кар’єри!

🌐 На практичних заняттях здобуються навички від ведучих HR-фахівців країни, розвиваються аналітичні та презентаційні навички, а також впевненість у пошуку нової роботи.

✨ Спільнота успішних та мотивованих людей розширюється з кожним потоком.

🙏 Проєкт реалізований ВО Автомайдан Одеський осередок за фінансової підтримки Razom For Ukraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: