fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл щодо нестачі дозволів на міжнародні транспортні перевезення

31/ 10/ 2018
    Відбувся круглий стіл Комітету з логістики за участі представників Міністерства інфраструктури України, Міністерства закордонних справ України, Укртрансбезпеки та Державної прикордонної служби України. Учасники круглого столу обговорили питання гострої нестачі дозволів на міжнародні транспортні перевезення, а саме: залишки дозволів на 2018 рік (особливо детально було обговорено питання нестачі польських дозволів), аналіз проведеної роботи Міністерства інфраструктури України у 2018 році щодо збільшення кількості дозволів, ефективність використання дозволів та зміни в процедурі їх обліку та видачі (запровадження електронної системи видачі дозволів, сканування та збереження електронної версії виданих дозволів, блокування перевізників, які зловживають становищем). Бізнес спільнота наголосила на тому, що додаткових дозволів все одно недостатньо, питання є критичним, тому всі учасники круглого столу домовилися консолідувати свої зусилля та вжити заходів на вищому рівні для вирішення даної проблеми. Дякуємо усім учасникам за плідну працю, дискусію та надані пропозиції щодо вирішення даної проблеми!
01/

 

Відбувся круглий стіл Комітету з логістики за участі представників Міністерства інфраструктури України, Міністерства закордонних справ України, Укртрансбезпеки та Державної прикордонної служби України.

Учасники круглого столу обговорили питання гострої нестачі дозволів на міжнародні транспортні перевезення, а саме:

  • залишки дозволів на 2018 рік (особливо детально було обговорено питання нестачі польських дозволів),
  • аналіз проведеної роботи Міністерства інфраструктури України у 2018 році щодо збільшення кількості дозволів,
  • ефективність використання дозволів та зміни в процедурі їх обліку та видачі (запровадження електронної системи видачі дозволів, сканування та збереження електронної версії виданих дозволів, блокування перевізників, які зловживають становищем).

Бізнес спільнота наголосила на тому, що додаткових дозволів все одно недостатньо, питання є критичним, тому всі учасники круглого столу домовилися консолідувати свої зусилля та вжити заходів на вищому рівні для вирішення даної проблеми.

Дякуємо усім учасникам за плідну працю, дискусію та надані пропозиції щодо вирішення даної проблеми!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: