fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Кредобанк знову дарує 30 ґаджетів Apple за розрахунки кредитною карткою

06/ 10/ 2020
  З жовтня Кредобанк розпочав чергову акцію «Яблучні подарунки за Кредо Розрахунки», переможці якої отримають 15 смартфонів iPhone 11, 9 смарт-годинників Apple Watch 5 series та 6 пар навушників Apple AirPods 2-го покоління. Участь в акції автоматично беруть роздрібні клієнти Кредобанку, що мають кредитну картку «Кредобра» та здійснять нею щонайменше 5 розрахунків за товари чи послуги на будь-яку суму у торговельно-сервісних мережах та/або в мережі Інтернет протягом одного місяця. При цьому враховуються розрахунки як пластиковою картою, так і її цифровою копією в NFC-гаманцях Apple Pay та Google Pay. Акція триватиме до 31 грудня 2020 року в три етапи – з 01 жовтня 2020 р. по 31 жовтня 2020 р, з 01 листопада 2020 р. по 30 листопада 2020 р. та з 01 грудня 2020 р. по 31 грудня 2020 р. На кожному етапі акції 5 переможців, що будуть визначені випадковою комп’ютерною вибіркою, отримають смартфон iPhone 11, троє переможців отримають смарт-годинник Apple Watch 5 series, а ще два переможці – навушники Apple AirPods. Якщо у вас немає кредитної картки «Кредобра», її можна оформити у відділенні банку або замовити онлайн з курєрською доставкою. Це вже друга акція банку з подарунками-ґаджетами від Apple, що проводиться з нагоди 30-ліття Кредобанку. Акція «30 подарунків за 30 років» тривала у 2 етапи – з 15 липня до 15 серпня та з 16 серпня до 15 вересня 2020 року для власників будь-яких карток банку, що здійснили нею щонайменше 5 оплат за товари і послуги в торгово-сервісній мережі або в Інтернеті. Зі списком переможців першого етапу цієї акції можна ознайомитись тут, список ж переможців другого етапу доступний за цим посиланням. Довідка: АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.). «КРЕДОБАНК» пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». Прес-служба АТ «Кредобанк»

З жовтня Кредобанк розпочав чергову акцію «Яблучні подарунки за Кредо Розрахунки», переможці якої отримають 15 смартфонів iPhone 11, 9 смарт-годинників Apple Watch 5 series та 6 пар навушників Apple AirPods 2-го покоління.

Участь в акції автоматично беруть роздрібні клієнти Кредобанку, що мають кредитну картку «Кредобра» та здійснять нею щонайменше 5 розрахунків за товари чи послуги на будь-яку суму у торговельно-сервісних мережах та/або в мережі Інтернет протягом одного місяця. При цьому враховуються розрахунки як пластиковою картою, так і її цифровою копією в NFC-гаманцях Apple Pay та Google Pay.

Акція триватиме до 31 грудня 2020 року в три етапи – з 01 жовтня 2020 р. по 31 жовтня 2020 р, з 01 листопада 2020 р. по 30 листопада 2020 р. та з 01 грудня 2020 р. по 31 грудня 2020 р. На кожному етапі акції 5 переможців, що будуть визначені випадковою комп’ютерною вибіркою, отримають смартфон iPhone 11, троє переможців отримають смарт-годинник Apple Watch 5 series, а ще два переможці – навушники Apple AirPods.

Якщо у вас немає кредитної картки «Кредобра», її можна оформити у відділенні банку або замовити онлайн з кур’єрською доставкою.

Це вже друга акція банку з подарунками-ґаджетами від Apple, що проводиться з нагоди 30-ліття Кредобанку. Акція «30 подарунків за 30 років» тривала у 2 етапи – з 15 липня до 15 серпня та з 16 серпня до 15 вересня 2020 року для власників будь-яких карток банку, що здійснили нею щонайменше 5 оплат за товари і послуги в торгово-сервісній мережі або в Інтернеті. Зі списком переможців першого етапу цієї акції можна ознайомитись тут, список ж переможців другого етапу доступний за цим посиланням.

Довідка:

АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

«КРЕДОБАНК» пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Прес-служба АТ «Кредобанк»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: