fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Кредобанк увійшов до ТОП-5 рейтингу надійності банків від журналу «Гроші»

03/ 12/ 2020
  Кредобанк зберігає провідні позиції у медіарейтингах надійності українських банків. Банк посів 5-те місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу “Гроші”.   До рейтингу увійшли банки з активами понад 15 млрд. грн. і депозитами фізичних осіб понад 1 млрд. грн. При підготовці рейтингу аналітики журналу використовували офіційну звітність банків станом на 1 жовтня та такі показники, як відношення коштів фізичних осіб до власного капіталу, надійність (репутація) акціонера, наявність/відсутність скарг на проблеми з виплатою вкладів, а також ставка залучення вкладів у гривні на три місяці. «Лідерські позиції Кредобанку в рейтингах експертної та медійної спільнот України  вкотре підтверджують, не тільки високу надійність, що забезпечена належністю до потужної міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski, а й успішну діяльність банку, та привабливі пропозиції для клієнтів, які підвищують їхню лояльність» – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. У 2020 році Кредобанк посідає провідні місця у рейтингах фінансових та ділових видань. Зокрема, банк отримав перше місце в номінації «Овердрафти» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», третє місце в номінації «Вибір населення» у рейтингу «Фінансовий Оскар-2019» за версією журналу «Бізнес», перемогу в рейтингу «Банки 2020 року» за версією агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Чистий банк». Окрім того, на початку 2020 року продукти банку увійшли до ТОП-3 одразу в п’яти номінаціях премії Prostobank Awards — незалежного щоквартального рейтингу продуктів та послуг українських банків, який проводить агентство «Простобанк Консалтинг». Окрім того, банк увійшов в ТОП-10 рейтингу digital-банків України за версією журналу Banker.ua та зберігає позиції у першій десятці рейтингу стресостійкості українських банків за версією фінансового порталу «Мінфін». Довідка: АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.). «КРЕДОБАНК» пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». Прес-служба АТ «Кредобанк»

Кредобанк зберігає провідні позиції у медіарейтингах надійності українських банків. Банк посів 5-те місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу “Гроші”.  

До рейтингу увійшли банки з активами понад 15 млрд. грн. і депозитами фізичних осіб понад 1 млрд. грн. При підготовці рейтингу аналітики журналу використовували офіційну звітність банків станом на 1 жовтня та такі показники, як відношення коштів фізичних осіб до власного капіталу, надійність (репутація) акціонера, наявність/відсутність скарг на проблеми з виплатою вкладів, а також ставка залучення вкладів у гривні на три місяці.

«Лідерські позиції Кредобанку в рейтингах експертної та медійної спільнот України  вкотре підтверджують, не тільки високу надійність, що забезпечена належністю до потужної міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski, а й успішну діяльність банку, та привабливі пропозиції для клієнтів, які підвищують їхню лояльність» – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

У 2020 році Кредобанк посідає провідні місця у рейтингах фінансових та ділових видань. Зокрема, банк отримав перше місце в номінації «Овердрафти» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», третє місце в номінації «Вибір населення» у рейтингу «Фінансовий Оскар-2019» за версією журналу «Бізнес», перемогу в рейтингу «Банки 2020 року» за версією агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Чистий банк». Окрім того, на початку 2020 року продукти банку увійшли до ТОП-3 одразу в п’яти номінаціях премії Prostobank Awards — незалежного щоквартального рейтингу продуктів та послуг українських банків, який проводить агентство «Простобанк Консалтинг». Окрім того, банк увійшов в ТОП-10 рейтингу digital-банків України за версією журналу Banker.ua та зберігає позиції у першій десятці рейтингу стресостійкості українських банків за версією фінансового порталу «Мінфін».

Довідка:

АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

«КРЕДОБАНК» пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Прес-служба АТ «Кредобанк»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: