fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

KPMG в Україні розширила команду партнерів

10/ 10/ 2018
  У жовтні цього року в KPMG в Україні традиційно розпочався новий фінансовий рік, який ознаменувався призначенням нових партнерів компанії. У відділі податкового та юридичного консультування у новій ролі виступить Оксана Олехова, а у відділі консультування з управління ризиками та форензік Олівія Елісон. «Призначення нових партнерів – це один з факторів зростання бізнесу. Ми зміцнюємо наші позиції на юридичному ринку, Оксана Олехова одна з кращих фахівців у податковому консультуванні, а Олівія Елісон, у свою чергу, має надзвичайно сильний бекграунд в оцінці та управлінні ризиками і форензік. Ми переконані, що нові партнери завдяки своєму досвіду зроблять вагомий внесок у розширення клієнтського портфелю та виведуть на ще вищий рівень професіоналізму свої команди», - прокоментував нові призначення Сергій Попов, Партнер, керівник відділу податкового та юридичного консультування KPMG в Україні. Оксана Олехова      Оксана приєдналася до команди KPMG у 2004 році, має більше 15 років професійного досвіду консультування міжнародних та українських груп компаній з питань податкового планування, структурування і діагностики. Також Оксана брала участь у низці проектів для компаній в різних секторах економіки, включаючи енергетику, банківську справу, FMCG, промисловість та сільське господарство, та надавала широкий спектр податкових послуг, керуючись знанням особливостей галузі для того, щоб знайти найбільш ефективні податкові рішення, ідентифікувати і мінімізувати податкові наслідки. Оксана отримала ступінь магістра в галузі права в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а також диплом магістра права (LLM) з відзнакою за спеціальністю «Міжнародне торгове право» в Лондонському університеті. Крім того, Оксана має ліцензію адвоката, що дозволяє їй успішно представляти інтереси платників податків у суді у податкових спорах. Олівія Елісон Олівія закінчила Королівський коледж у Лондоні та Університет Райса (США). Має сертифікат CFE (Certified Fraud Examiner). Очолює відділ консультування з управління ризиками та форензік в KPMG в Україні. Олівія приєдналася до практики форензік KPMG у Лондоні в січні 2011 року. Вона працювала у декількох країнах СНД, очолюючи багатонаціональні команди зі складними міжнародними проектами. До роботи в KPMG Олівія була журналістом та дослідником, потім працювала в міжнародних компаніях з надання консультацій з питань управління ризиками. Олівія спеціалізується на питаннях комплаєнса і проведення розслідувань, допомагаючи клієнтам оцінити ризики та управляти ними. В Україні вона керує роботою груп з надання широкого спектру послуг, включаючи проведення внутрішніх розслідувань випадків неправомірної поведінки, проведення комплексної експертизи благонадійності контрагентів, розшук активів, оцінку ризиків інформаційної безпеки, підготовку звітів свідків для використання в міжнародних судових та арбітражних розглядах справ.

У жовтні цього року в KPMG в Україні традиційно розпочався новий фінансовий рік, який ознаменувався призначенням нових партнерів компанії. У відділі податкового та юридичного консультування у новій ролі виступить Оксана Олехова, а у відділі консультування з управління ризиками та форензік Олівія Елісон.

«Призначення нових партнерів – це один з факторів зростання бізнесу. Ми зміцнюємо наші позиції на юридичному ринку, Оксана Олехова одна з кращих фахівців у податковому консультуванні, а Олівія Елісон, у свою чергу, має надзвичайно сильний бекграунд в оцінці та управлінні ризиками і форензік. Ми переконані, що нові партнери завдяки своєму досвіду зроблять вагомий внесок у розширення клієнтського портфелю та виведуть на ще вищий рівень професіоналізму свої команди», – прокоментував нові призначення Сергій Попов, Партнер, керівник відділу податкового та юридичного консультування KPMG в Україні.

Результат пошуку зображень за запитом "Оксана Олехова Олівія Елісон"

Оксана Олехова     

Оксана приєдналася до команди KPMG у 2004 році, має більше 15 років професійного досвіду консультування міжнародних та українських груп компаній з питань податкового планування, структурування і діагностики. Також Оксана брала участь у низці проектів для компаній в різних секторах економіки, включаючи енергетику, банківську справу, FMCG, промисловість та сільське господарство, та надавала широкий спектр податкових послуг, керуючись знанням особливостей галузі для того, щоб знайти найбільш ефективні податкові рішення, ідентифікувати і мінімізувати податкові наслідки.

Оксана отримала ступінь магістра в галузі права в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а також диплом магістра права (LLM) з відзнакою за спеціальністю «Міжнародне торгове право» в Лондонському університеті.

Крім того, Оксана має ліцензію адвоката, що дозволяє їй успішно представляти інтереси платників податків у суді у податкових спорах.

Результат пошуку зображень за запитом "Оксана Олехова Олівія Елісон"

Олівія Елісон

Олівія закінчила Королівський коледж у Лондоні та Університет Райса (США). Має сертифікат CFE (Certified Fraud Examiner).

Очолює відділ консультування з управління ризиками та форензік в KPMG в Україні. Олівія приєдналася до практики форензік KPMG у Лондоні в січні 2011 року. Вона працювала у декількох країнах СНД, очолюючи багатонаціональні команди зі складними міжнародними проектами. До роботи в KPMG Олівія була журналістом та дослідником, потім працювала в міжнародних компаніях з надання консультацій з питань управління ризиками.

Олівія спеціалізується на питаннях комплаєнса і проведення розслідувань, допомагаючи клієнтам оцінити ризики та управляти ними. В Україні вона керує роботою груп з надання широкого спектру послуг, включаючи проведення внутрішніх розслідувань випадків неправомірної поведінки, проведення комплексної експертизи благонадійності контрагентів, розшук активів, оцінку ризиків інформаційної безпеки, підготовку звітів свідків для використання в міжнародних судових та арбітражних розглядах справ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: