fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

KPMG в Україні представляє одинадцятий випуск журналу KPMG Review Magazine «ESG. Гра у перспективу»

14/ 12/ 2021
  Одинадцятий випуск KPMG Review Magazine «ESG. Гра у перспективу» присвячений нагальним питанням принципів ESG, а саме програмам сталого розвитку бізнесу та держави, інтересу до ESG з боку регулятора та донорських організацій, проєктам «зеленого» фінансування, циркулярній економіці, Green Deal та принципам вуглецевої нейтральності. У цьому випуску журналу ключовими питаннями стали: Як бізнес розуміє поняття ESG? Чому для українського бізнесу зміна клімату не є першочерговим питанням? Що стримує бізнес від впровадження екологічних підходів? Які екологічні проєкти реалізовує український бізнес вже зараз? Як держава підтримує перехід на циркулярну економіку? Які міста України обрали для себе екологічний та сталий вектор руху? Гостями випуску стали: Ірина Ставчук, заступниця міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції; Андрій Здесенко, СЕО та засновник корпорації «Біосфера»; Джейсон Пеллмар, регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові; Тарас Вервега, співзасновник і член Ради директорів компанії SoftServe; Володимир Кудрицький, голова правління НЕК «Укренерго». Інсайти успішних. Спеціально для цього випуску було цікаво дізнатися, які міста України реалізують проєкти зі сталого розвитку та впроваджують принципи ESG у своїй стратегії розвитку. Такі приклади знайшлись в Дніпрі та Львові. Завантажити журнал можна за посиланням - https://home.kpmg/ua/uk/home/insights/2021/12/esg-perspective.html KPMG Review Magazine – це щоквартальний журнал компанії KPMG в Україні з актуальним контентом для тих, хто хоче розвиватися і вчитися на досвіді успішних людей. Мета журналу – допомагати читачам залишатися на передовій управлінської думки, ставати ще більш результативними лідерами і підвищувати ефективність своїх організацій.  

Одинадцятий випуск KPMG Review Magazine «ESG. Гра у перспективу» присвячений нагальним питанням принципів ESG, а саме програмам сталого розвитку бізнесу та держави, інтересу до ESG з боку регулятора та донорських організацій, проєктам «зеленого» фінансування, циркулярній економіці, Green Deal та принципам вуглецевої нейтральності.

У цьому випуску журналу ключовими питаннями стали:

 • Як бізнес розуміє поняття ESG?
 • Чому для українського бізнесу зміна клімату не є першочерговим питанням?
 • Що стримує бізнес від впровадження екологічних підходів?
 • Які екологічні проєкти реалізовує український бізнес вже зараз?
 • Як держава підтримує перехід на циркулярну економіку?
 • Які міста України обрали для себе екологічний та сталий вектор руху?

Гостями випуску стали:

 • Ірина Ставчук, заступниця міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції;
 • Андрій Здесенко, СЕО та засновник корпорації «Біосфера»;
 • Джейсон Пеллмар, регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові;
 • Тарас Вервега, співзасновник і член Ради директорів компанії SoftServe;
 • Володимир Кудрицький, голова правління НЕК «Укренерго».

Інсайти успішних. Спеціально для цього випуску було цікаво дізнатися, які міста України реалізують проєкти зі сталого розвитку та впроваджують принципи ESG у своїй стратегії розвитку. Такі приклади знайшлись в Дніпрі та Львові.

Завантажити журнал можна за посиланням – https://home.kpmg/ua/uk/home/insights/2021/12/esg-perspective.html

KPMG Review Magazine – це щоквартальний журнал компанії KPMG в Україні з актуальним контентом для тих, хто хоче розвиватися і вчитися на досвіді успішних людей. Мета журналу – допомагати читачам залишатися на передовій управлінської думки, ставати ще більш результативними лідерами і підвищувати ефективність своїх організацій.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: