fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ковальська» збудує новий завод на Львівщині

10/ 12/ 2019
  Промислово-будівельна група «Ковальська» розширюється на захід країни. Компанія має намір протягом двох років збудувати сучасний завод з виробництва сухих будівельних сумішей у Львівській області. ПБГ «Ковальська» розпочинає експансію на Західну Україну. У найближчих планах компанії – придбати сировинну базу, наростити переробні та виробничі потужності у цьому регіоні. Зокрема, протягом 2020-2022 рр. ПБГ «Ковальська» збудує на Львівщині завод із виробництва сухих бетонних сумішей. Новий виробничий комплекс займе площу приблизно у 6 га. Планова потужність підприємства перевищуватиме 100 тис. т сухих будівельних сумішей на рік. В майбутньому на новому заводі «Ковальської» зможуть працювати 500-700 співробітників. Наразі продукція Siltek займає близько 7% на ринку сухих будівельних сумішей України. Із запуском нового виробництва, з оглядом на теперішню ситуацію, планується збільшити долю у 2 рази. Будуватиме новий завод на Львівщині компанія власними силами за принципами BIM – Building Information Modeling: проектування відбуватиметься у форматі 3D з урахуванням усіх нюансів архітектурних особливостей конструкцій, розміщення комунікацій та оснащення як одного цілого об’єкта. Це буде новий досвід для «Ковальської» і таким чином компанія впровадить сучасний підхід у спорудженні промислових об’єктів в Україні, який вдало застосовують провідні компанії у Європі. Довідка: Під брендом Siltek ПБГ «Ковальська» виготовляється понад 100 видів сухих і рідких будівельних сумішей: шпаклівки, штукатурки, стяжки, фарби, ґрунтовки, герметики та монтажні піни тощо. Виробнича потужність підприємства – 150 тис. т сумішей на рік.

Промислово-будівельна група «Ковальська» розширюється на захід країни. Компанія має намір протягом двох років збудувати сучасний завод з виробництва сухих будівельних сумішей у Львівській області.

ПБГ «Ковальська» розпочинає експансію на Західну Україну. У найближчих планах компанії – придбати сировинну базу, наростити переробні та виробничі потужності у цьому регіоні.

Зокрема, протягом 2020-2022 рр. ПБГ «Ковальська» збудує на Львівщині завод із виробництва сухих бетонних сумішей. Новий виробничий комплекс займе площу приблизно у 6 га. Планова потужність підприємства перевищуватиме 100 тис. т сухих будівельних сумішей на рік. В майбутньому на новому заводі «Ковальської» зможуть працювати 500-700 співробітників.

Наразі продукція Siltek займає близько 7% на ринку сухих будівельних сумішей України. Із запуском нового виробництва, з оглядом на теперішню ситуацію, планується збільшити долю у 2 рази.

Будуватиме новий завод на Львівщині компанія власними силами за принципами BIM – Building Information Modeling: проектування відбуватиметься у форматі 3D з урахуванням усіх нюансів архітектурних особливостей конструкцій, розміщення комунікацій та оснащення як одного цілого об’єкта. Це буде новий досвід для «Ковальської» і таким чином компанія впровадить сучасний підхід у спорудженні промислових об’єктів в Україні, який вдало застосовують провідні компанії у Європі.

Довідка:

Під брендом Siltek ПБГ «Ковальська» виготовляється понад 100 видів сухих і рідких будівельних сумішей: шпаклівки, штукатурки, стяжки, фарби, ґрунтовки, герметики та монтажні піни тощо. Виробнича потужність підприємства – 150 тис. т сумішей на рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: