fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Костянтин Красовський – новий радник LCF

10/ 06/ 2021
  Юридична група LCF рада повідомити про призначення Костянтина Красовського на посаду радника. Костянтин буде очолювати новостворену практику GR та конституційного права. Костянтин має понад 28 років досвіду роботи в державному секторі, українських та міжнародних компаніях, юридичних фірмах. Брав участь у впровадженні реформ та розробці законодавчих актів. Останнім часом Костянтин виступав міжнародним та національним консультантом Ради Європи в Україні, був національним експертом в EU Project Pravo-Justice та OSCE. «Ми раді вітати у нашій команді Костянтина, справжнього професіонала у своїй галузі. Його експертність і досвід забезпечать додаткові переваги для наших клієнтів», – коментує Анна Огренчук, керуючий партнер Юридичної групи LCF.

Юридична група LCF рада повідомити про призначення Костянтина Красовського на посаду радника. Костянтин буде очолювати новостворену практику GR та конституційного права.

Костянтин має понад 28 років досвіду роботи в державному секторі, українських та міжнародних компаніях, юридичних фірмах. Брав участь у впровадженні реформ та розробці законодавчих актів. Останнім часом Костянтин виступав міжнародним та національним консультантом Ради Європи в Україні, був національним експертом в EU Project Pravo-Justice та OSCE.

«Ми раді вітати у нашій команді Костянтина, справжнього професіонала у своїй галузі. Його експертність і досвід забезпечать додаткові переваги для наших клієнтів», – коментує Анна Огренчук, керуючий партнер Юридичної групи LCF.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: