fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Конкуренція на ринку праці: 3 кандидата на одне робоче місце

26/ 01/ 2022
  Початок року відзначився досить жвавим рухом на українському ринку праці. Не зважаючи на значну кількість вихідних та святкових днів, ані роботодавці, ані пошукачі не зменшили активності в пошуку роботи та нових співробітників. В січні 2022 року рівень конкуренції становить в середньому 3 особи на одне робоче місце. Найвища конкуренція серед представників Топ-менеджменту – 20 претендентів на 1 вакантне місце. В якій професійній сфері найбільша конкуренція?. Представники Топ-менеджменту традиційно стикаються з найвищою конкуренцією у конкурсі на посаду. На початку року конкуренція серед директорів становила 20 осіб на 1 робоче місце. Це не дивно, адже займаючи керівну посаду, пошукачі отримують не лише відчутну компенсацію за свою роботу, а й отримують високий соціальний статус. В січні середня пропонована заробітна плата для Топ менеджменту становила 41 000 грн. Другу позицію у Топ-10 проф сфер з найвищим рівнем конкуренції посіла Державна служба та некомерційні організації – 9 осіб на робоче місце. Третє місце за рівнем конкуренції займає сфера безпеки – 7 осіб на одне місце. Подолати конкурс у 6 осіб на вакансію потрібно юристам та працівникам зі сфери страхування. Серед студентів конкуренція становить 4 особи на одне робоче місце, такий показник і серед працівників з адміністративного сектору. Десятку лідерів з найбільшою конкуренцією замикають такі проф сфери: Маркетинг, Мистецтво, розваги, мас-медіа та Видобуток сировини. Тут на одне робоче місце претендує по 3 особи. Сферами з найменшою конкуренцією станом на початок року стали Транспорт та логістика, Робітничий персонал, Консультування та Медицина і фармацевтика, де рівень конкуренції менше однієї людини на робоче місце. Де найбільша конкуренція серед регіонів України?. Найбільша конкуренція серед регіонів в січні 2022 року була в Луганській та Донецькій областях, 10 та 9 осіб на одне робоче місце. В Харківській області конкурс по 4 особи на одне робоче місце. В Полтавській та Запорізькій областях рівень конкуренції становить 3 особи на одне місце. В Києві конкуренція 2,5 особи на одне робоче місце. Найменша конкуренція зафіксована в Тернопільській та Закарпатській областях. Дані були отримані в результаті аналізу бази вакансій і резюме сайту grc.ua в cічні 2022 року.

Початок року відзначився досить жвавим рухом на українському ринку праці. Не зважаючи на значну кількість вихідних та святкових днів, ані роботодавці, ані пошукачі не зменшили активності в пошуку роботи та нових співробітників. В січні 2022 року рівень конкуренції становить в середньому 3 особи на одне робоче місце. Найвища конкуренція серед представників Топ-менеджменту – 20 претендентів на 1 вакантне місце.

В якій професійній сфері найбільша конкуренція?

Представники Топ-менеджменту традиційно стикаються з найвищою конкуренцією у конкурсі на посаду. На початку року конкуренція серед директорів становила 20 осіб на 1 робоче місце. Це не дивно, адже займаючи керівну посаду, пошукачі отримують не лише відчутну компенсацію за свою роботу, а й отримують високий соціальний статус. В січні середня пропонована заробітна плата для Топ менеджменту становила 41 000 грн.

Другу позицію у Топ-10 проф сфер з найвищим рівнем конкуренції посіла Державна служба та некомерційні організації – 9 осіб на робоче місце. Третє місце за рівнем конкуренції займає сфера безпеки – 7 осіб на одне місце. Подолати конкурс у 6 осіб на вакансію потрібно юристам та працівникам зі сфери страхування. Серед студентів конкуренція становить 4 особи на одне робоче місце, такий показник і серед працівників з адміністративного сектору. Десятку лідерів з найбільшою конкуренцією замикають такі проф сфери: Маркетинг, Мистецтво, розваги, мас-медіа та Видобуток сировини. Тут на одне робоче місце претендує по 3 особи.

Сферами з найменшою конкуренцією станом на початок року стали Транспорт та логістика, Робітничий персонал, Консультування та Медицина і фармацевтика, де рівень конкуренції менше однієї людини на робоче місце.

Де найбільша конкуренція серед регіонів України?

Найбільша конкуренція серед регіонів в січні 2022 року була в Луганській та Донецькій областях, 10 та 9 осіб на одне робоче місце. В Харківській області конкурс по 4 особи на одне робоче місце. В Полтавській та Запорізькій областях рівень конкуренції становить 3 особи на одне місце. В Києві конкуренція 2,5 особи на одне робоче місце. Найменша конкуренція зафіксована в Тернопільській та Закарпатській областях.

Дані були отримані в результаті аналізу бази вакансій і резюме сайту grc.ua в cічні 2022 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: